Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Licytacja przekazanych gadżetów

W niedzielę, 13 stycznia 2013r. podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Ratuszem Miejskim w Łęczycy w ramach zbiórki pieniędzy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów odbyła się licytacja gadżetów przekazanych przez darczyńców. Prezentujemy listę zlicytowanych przedmiotów (kliknij tutaj). Serdecznie dziękujemy darczyńcom oraz licytującym za okazane serce. Jednocześnie informujemy, iż części przekazanych upominków nie udało nam się zlicytować. Niesprzyjająca pogoda zatrzymała mieszkańców Łęczycy w domach. W związku z powyższym bardzo prosimy darczyńców o odebranie niezlicytowanych przedmiotów w Sztabie przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy (ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca) w pok. 30.
więcej

Rozliczenie zbiórki pieniędzy podczas 21. Finału WOŚP w Łęczycy

Szanowni Państwo, zakończyliśmy już liczenie pieniędzy, które udało się zebrać wolontariuszom podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęczycy. Wolontariusze ze Sztabu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy zebrali kwotę 16.426,76 zł (wraz z kwotą uzyskaną ze zlicytowanych darów), natomiast Sztab przy Zespole Szkół im. Grodzkiej – 7.784,25 zł. Łącznie Łęczycanie podarowali w tym roku na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów 24.211,01 zł. Serdecznie dziękujemy. Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy zmobilizować swoje siły, potrafimy pomagać! Łęczycanie MAJĄ WIELKIE SERCA!
więcej

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęczycy

13 stycznia 2013r. w całym kraju i w wielu miejscach na świecie Polacy grali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Łęczycy. Już po raz 21. zbieraliśmy pieniądze dla potrzebujących, w tym roku DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Łęczyca przyłączyła się do działań Jurka Owsiaka i jego Fundacji. Od godz. 9.00 wolontariusze z dwóch sztabów: przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy oraz przy Zespole Szkół im. J. Grodzkiej w Łęczycy kwestowali na ulicach naszego miasta. 
 
więcej

Zapraszamy na licytację – coraz więcej gadżetów dla WOŚP

W niedzielę, 13 stycznia 2013r., w godz. 18.00-19.15 i 20.15-20.45 podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się licytacja. Do Sztabu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy darczyńcy przekazują gadżety, ze sprzedaży których uzyskane pieniądze zasilą konto Fundacji Jurka Owsiaka. Poseł na Sejm RP – Michał Pacholski przekazał: Zestaw kibica Marcina Gortata, w tym: koszulka NBA z autografem Marcina Gortata, zdjęcie z autografem, koszulka Fan Club Marcina Gortata, brelok i inne gadżety oraz książkę Janusza Palikota pt. „Sposób na sukces” z autografem. Koszulkę Roberta Wolskiego – Olimpijczyka z Łęczycy przekazał Sylwester Graczyk z Zespołu Szkół im. J. Grodzkiej. Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

więcej

Krwiodawcy na rzecz WOŚP

11 stycznia 2013r. w Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi będzie można oddać krew na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ambulans będzie ustawiony na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy (ul. M. Konopnickiej 14) w godz. 8.00-11.00. Zagrajmy razem DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW!

więcej

Gadżety na licytację z Fundacji Jurka Owsiaka

Do Sztabu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy wpłynęły gadżety przekazane przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zostaną one zlicytowane podczas 21. Finału – 13 stycznia 2013r. Licytacja przeprowadzona będzie w godzinach 18.00-19.15 oraz 20.15-20.45. Serdecznie zapraszamy. Darczyńcom bardzo dziękujemy.

więcej

Kolejne gadżety na licytację w Sztabie WOŚP w Łęczycy

Do Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęły kolejne gadżety, które zostaną zlicytowane podczas 21. Finału WOŚP w niedzielę 13 stycznia br. Senator Przemysław Błaszczyk przekazał: pendrive, kubek z nadrukiem, grę planszową „Proces legislacyjny”, długopis z nadrukiem, pins metalowy Senatu RP, album pt. „Białowieski Park Narodowy” oraz foldery, dotyczące Senatu RP. Bank Spółdzielczy „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy przekazał trzy parasole firmowe. Kubki z nadrukiem podarował Bank PKO S.A. Darczyńcom bardzo dziękujemy.

więcej

Pierwsze gadżety na licytację w ramach 21. Finału WOŚP

Do Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęły pierwsze gadżety, które zostaną zlicytowane podczas 21. Finału w Łęczycy. 10 zestawów złożonych z krawata i publikacji pt. „Atrakcje przyrodnicze Ziemi Łęczyckiej”, wydanej przez Powiat Łęczycki. Zestawy przekazał Starosta Powiatu Łęczycki – Pan Wojciech Zdziarski. Kolejnym z przedmiotów jest srebrna moneta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kształcie serca, wyemitowana przez Narodowy Bank Polski z okazji 20-lecia WOŚP. Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

więcej

Krwiodawcy na rzecz WOŚP

11 stycznia 2013r. w Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi będzie można oddać krew na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ambulans będzie ustawiony na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy (ul. M. Konopnickiej 14) w godz. 8.00-11.00. Zagrajmy razem DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW!

więcej

Turniej rodzinny dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju rodzinnym, który odbędzie się 13 stycznia 2013r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy. Już po raz kolejny gramy z Jurkiem Owsiakiem. Podczas 21. Finału WOŚP zbieramy pieniądze DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Włączmy się w tę wspaniałą akcję. Turniej będzie się odbywał w godz. 9.00-11.00. W każdym trzyosobowym zespole musi wziąć udziały przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat 16. Podczas Turnieju rozgrywane będą konkurencje zręcznościowe, sportowe, quiz. Prosimy uczestników o zabranie z sobą obuwia na zmianę.

więcej

1 2 następna wszystkich aktualności: 16