Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Lotnicy lepsi od policjantów

Puchar WOŚP w halowym turnieju piłki nożnej zdobyli lotnicy z I Batalionu Kawalerii Powietrznej z Leźnicy Wielkiej. Lotnicy w finale okazali się lepsi od łęczyckich policjantów i wygrali 3:1. Trzecie miejsce wywalczyli strażnicy z Zakładu Karnego. Po rzutach karnych pokonali powiatowych strażaków.

W Orkiestrowym turnieju zaprezentowało się 8 zespołów. W grupie B zagrały: I Batalion, Ele24, łęczycka policja oraz Zieleń Miejska. Pierwsze miejsce w grupie wywalczyli policjanci. Drugie miejsce przypadło w udziale I Batalionowi. Rywalizację w grupie A na swoją korzyść rozstrzygnęli strażnicy z Zakładu Karnego w Garbalinie. Drugie miejsce zajęła łęczycka straż pożarna. 

więcej

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pomimo nieprzychylnej pogody łęczyckim wolontariuszom udało się zebrać w tym roku ponad 25 tysięcy złotych na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zbierano dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci i dla godnej opieki medycznej seniorów.


23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł już do historii. Podobnie jak w latach ubiegłych na terenie naszego miasta działały dwa sztaby: przy Urzędzie Miejskim oraz w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej. 120 wolontariuszy z obu sztabów zebrało (po wstępnych wyliczeniach) ponad 25 tysięcy złotych.
więcej

WOŚP w Przedszkolu nr 4

W niedzielę 11.01.2015r. w Przedszkolu nr 4 w Łęczycy grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspólnie z przedszkolakami, rodzicami i nauczycielami. Odbył się Koncert muzyczny pt. „Kolędy i pastorałki” a na straganie można było zakupić własnoręcznie wykonane ozdoby z filcu. Wolontariusze z przedszkola zebrali do puszki WOŚP kwotę: 1032,70zł. Wszystkim darczyńcom gratulujemy i dziękujemy.Foto: Przedszkole nr 4

więcej

Przedszkole nr 1 w Łęczycy wspomaga WOŚP

Delegacja dzieci z Przedszkola nr 1 w Łęczycy w dniu 11 I 2015 roku wzięła udział w 23 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedszkolaki w godzinach przedpołudniowych uczestniczyły w kweście ulicznej zbierając datki na rzecz WOŚP. Mimo wietrznej pogody dzieci wykazały się dużą determinacją w realizacji podjętego zadania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu małych wolontariuszy oraz ofiarności mieszkańców Łęczycy udało się zebrać kwotę 134,50 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego " małego " lecz jak wiele znaczącego sukcesu. 

Foto: Przedszkole nr 1

więcej

Dla kogo puchar WOŚP?

Aż 8 drużyn zapowiedziało udział w niedzielnym halowym turnieju piłki nożnej o puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O trofeum to zagra między innymi zespół Urzędu Miejskiego w Łęczycy.

Poza tym w zawodach wystartują drużyny reprezentujące: Zakład Karny w Garbalinie, Komendę Powiatową Policji, Państwową Straż Pożarną, Zieleń Miejską, Jednostkę Wojskową w Leźnicy, Dywizjon Lotniczy w Leźnicy oraz zespół portalu Ele24. Dostępu do bramki Urzędu Miejskiego prawdopodobnie będzie bronił sam burmistrz Krzysztof Lipiński. Zawody odbędą się w niedzielę w sali sportowej Gimnazjum w Łęczycy. Początek o godzinie 11.00.
więcej

wszystkich aktualności: 6