Nieruchomości miejskie na sprzedaż

Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości lokalowych położonych w Łęczycy, stanowiących własność Miasta Łęczyca. Przetargi odbędą się dnia 23 listopada 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 14 w sali konferencyjnej /parter/ - w godzinach:
więcej

15 listopada 2017 r. - zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Uprzejmie informujemy mieszkańców Łęczycy, iż w dniu 15 listopada br. (środa) na terenie miasta przeprowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych (meble, tapczany, dywany itp.). W celu ułatwienia odbioru, odpady należy wystawić w dniu zbiórki w godzinach: od 6.00 do 7.00:


- w przypadku zabudowy wielorodzinnej w miejscach wyznaczonych do gromadzenia odpadów,


- w przypadku zabudowy jednorodzinnej przed posesję.
więcej

Nieruchomości miejskie na sprzedaż

Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości lokalowych położonych w Łęczycy, stanowiących własność Miasta Łęczyca. Przetargi odbędą się dnia 23 listopada 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 14 w sali konferencyjnej /parter/ - w godzinach:
więcej

Zapraszamy do głosowania!

Multimedialna Pracownia Orange w Łęczycy? Dzięki Twoim głosom jest to możliwe! Sprawa jest prosta i wymaga jedynie kliknięcia. Grupie inicjatywnej z Łęczycy, a konkretniej Stowarzyszeniu Edukacyjno-Kulturalnemu IMPET udało się złożyć projekt do programu Fundacji Orange. Sam program Pracownia Orange pozwala na uzyskanie i bezpłatny dostęp do wszystkich elementów wyposażenia Pracowni (komputerów, Internetu, gier komputerowych, skanera, telewizora LCD).

więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne: silny wiatr

Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silny wiatr/2

Obszar: województwo łódzkie

Ważność: od godz. 17:00 dnia 05.10.2017 do godz. 24:00 dnia 05.10.2017
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, z porywami do 115 km/h, południowo-zachodniego skręcającego na północno-zachodni. Na południu województwa istnieje ryzyko 30%, wystąpienia porywów wiatru do 130 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%
Uwagi: W przypadku istotnych zmian prognoz ostrzeżenie będzie aktualizowane.
PCZK w Łęczycy
Jacek Ożadowicz
więcej

Zaproszenie na konsultacje społeczne dotyczące utworzenia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar – Błaszczyk i Radni Rady Miejskiej w Łęczycy serdecznie zapraszają Rodziców obecnych, jak i przyszłych Przedszkolaków do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych poświęconych tematowi utworzenia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Konsultacje odbędą się w dniu 12 października 2017 roku (czwartek) o godz. 17.15 w Domu Kultury w Łęczycy.
więcej

XXIII Powiatowe Konfrontacje Artystyczne Szkół

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu łęczyckiego do rywalizacji w ramach XXIII Powiatowych Konfrontacji Artystycznych Szkół, które odbędą się 5 grudnia br. o godz. 9.00. Aby wziąć udział w konfrontacjach należy przygotować program teatralny w formie przedstawienia lub montażu poetyckiego i wysłać zgłoszenie do dnia 24 listopada br. na adres Domu Kultury w Łęczycy, al. Jana Pawła II 11.
więcej

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. szuka pracowników

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. poszukuje osób na stanowisko Technik – Inżynier – mechanika, elektronika, mechatronika, automatyka, elektryka-energetyka, hydraulika.więcej

Zapraszamy na XI Obchody Dnia Świętego Huberta

7 października br. w Łęczycy odbędą się XI Obchody Dnia Świętego Huberta. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00 Mszą Św. Hubertowską w Kościele OO. Bernardynów. Następnie uczestnicy w uroczystym przemarszu przejdą ulicami miasta na Plac T. Kościuszki, gdzie zaplanowanych zostało wiele atrakcji. W programie imprezy m.in.: degustacja potrawy z dziczyzny, występ zespołu sygnalistów „Hubertusy” ze Świnic Warckich, prezentacja ptaków łowczych i ras psów myśliwskich oraz blok zabaw i konkursów ekologicznych.
więcej

Nieruchomości miejskie na sprzedaż

Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości lokalowych i nieruchomości gruntowej położonych w Łęczycy, stanowiących własność Miasta Łęczyca. Przetargi odbędą się dnia 28 września roku 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 14 w sali konferencyjnej /parter/ w godzinach:

więcej

Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

22 września br. w Parku Miejskim w Łęczycy odbędą się Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach udział mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy!
więcej

UWAGA! W niedzielę utrudnienia w ruchu

Dom Kultury w Łęczycy informuje, że z powodu organizacji imprezy ŁĘCZYCA W BARWACH JESIENI w dniu 17 września 2017 w godzinach 8.00-18.00 zostanie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek Al. Jana Pawła II pomiędzy ulicami Kilińskiego i Kaliską. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.
więcej

Oferta realizacji zadania publicznego

W dniu 14.09.2017 r. w trybie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2016 r. poz.1817 z póź zm.) Klasztor OO. Bernardynów w Łęczycy złożył uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi wśród dzieci i młodzieży pn. „Organizacja czasu wolnego i wypoczynku dla dzieci i młodzieży działającej przy Klasztorze OO. Bernardynów w Łęczycy w ramach prowadzenia działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych”.
więcej

Zapraszamy na Orlikowy Czwórbój Lekkoatletyczny

Serdecznie zapraszamy na Orlikowy Czwórbój Lekkoatletyczny o Nagrodę Burmistrza Miasta Łęczyca, który odbędzie się 20 września 2017 roku o godzinie 15.00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy. Zawody adresowane są do dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne: silny wiatr

Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silny wiatr/1

Obszar: województwo łódzkie

Ważność: od godz. 16:00 dnia 13.09.2017 do godz. 03:00 dnia 14.09.2017

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%

Uwagi: Brak

PCZK w Łęczycy

Jacek Ożadowicz
więcej

1 2 3   ...   55 56 57 następna wszystkich aktualności: 849

Przedział czasowy