Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE
Burmistrza Łęczycy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łęczyca oraz prognozy oddziaływania na środowisko do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łęczyca

więcej

Magiczne Indie, otwarta Polska

Szanowni Państwo! Zapraszamy do udziału w konferencji "Magiczne Indie i otwarta Polska – możliwości współpracy przynoszącej zysk".

więcej

Wolne stanowisko sprzedaży na targowisku

Jednostka Budżetowa “Zieleń Miejska” z siedzibą 99-100 Łęczyca ul. M. Konopnickiej 14 informuje, że posiada wolne stanowisko sprzedaży na targowisku miejskim w Łęczycy przy ulicy Plac Przedrynek:

więcej

Informacja

Podczas VIII pokazu twórczości artystycznej gospodyń, który odbył się 06.01.2010r. Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Łęczyckiej zebrało podczas zbiórki pieniężnej kwotę 250,00 zł. Zebrane środki Stowarzyszenie przekaże na rehabilitację Kubusia z porażeniem mózgowym.

więcej

Komunikat PSP: Zagrożenia związane z zatruciem czadem

Państwowa Straż Pożarna przestrzega przed zagrożeniami związanymi zatruciem tlenku węgla (czadem). Poniżej znajdą Państwo informacje, co może być przyczyną zaczadzeń i w jaki sposób im zapobiegać.


więcej

Komunikat PSP: Zagrożenie związane z zaleganiem śniegu

Śnieg na dachu to zimą zjawisko tak powszechne, że praktycznie nie zwracamy na nie uwagi. Jest niestety często groźnym obciążeniem dla konstrukcji nośnej dachu.

więcej

Przetarg na przewóz dzieci

W ramach realizacji projektu „Z Nauką Ścisłą za Pan Brat” ogłoszony został przetarg na przewóz dzieci uczestniczących w projekcie z Łęczycy do Łodzi.

Poniżej link do przetargu. Zapraszamy do udziału w przetargu.

Link do przetargu

więcej

Z Podwórka do Parlamentu (…)

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Łęczycy organizuje w ramach ogólnopolskiego projektu „Z Podwórka do Parlamentu (…)” Środowiskowy Sejmik Dziecięco-Młodzieżowy. więcej

Otwarcie Punktu Pośrednictwa Pracy w Łęczycy

W dniu 14 stycznia 2010r. odbędzie się otwarcie Punktu Pośrednictwa Pracy w Łęczycy z siedzibą przy ul. Belwederskiej 38.
Punkt został utworzony w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz przy w wsparciu lokalnego samorządu. Inicjatorem utworzenia punktu OHP w Łęczycy był Burmistrz Miasta Łęczyca Andrzej Olszewski -- "Cieszę się że z usług Punktu korzystać będzie młodzież łęczycka, która z różnych względów nie może lub nie chce kontynuować nauki w szkołach". Działania punktu OHP są skierowane do młodzieży w wieku od 16 do 25 roku życia".
Do jego głównych zadań należy: pozyskiwanie i gromadzenie ofert pracy, pomoc młodym ludziom w znalezieniu zatrudnienia, kierowanie młodzieży do pracy stałej, sezonowej i krótkoterminowej. Korzystanie z Punktu jest bezpłatne.


więcej

wszystkich aktualności: 9