Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zaginęły dwa owczarki niemieckie - prośba o pomoc!

W okolicach ul. Dworcowa, Ozorkowskie Przedmieście zaginęły 2 dorosłe owczarki niemieckie: pies i suczka. Pies ma cienki łańcuszek na szyi. Osoby, które widziały owczarki bardzo proszę o pilny kontakt: 668 744 062. Psy wymagają stałej opieki weterynaryjnej.
więcej

Pobór krwi w Łęczycy!

Zapraszamy do oddawania krwi - w każdy piątek 30 listopada oraz w grudniu: 7, 14, 21 i 28 w godz. 8.00-10.00 w Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, który będzie ustawiony na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14.
więcej

1 grudnia Światowy Dzień Walki z AIDS

Zbliża się Światowy Dzień AIDS (1 grudnia). Z tej okazji zachęcamy do wykonania anonimowego bezpłatnego testu w kierunku obecności HIV. Dzięki postępowi medycyny i farmaceutyki zakażenie HIV traktujemy jak chorobę przewlekłą, z którą można normalnie żyć i funkcjonować. Najpierw jednak musimy wiedzieć, czy jesteśmy zakażeni, czy nie. Wczesne wykrycie zakażenia daje szansę na szybkie rozpoczęcie leczenia, które przyczynia się do przedłużenia życia i poprawy jego jakości. Chcemy podkreślić, że test można zrobić bezpłatnie i anonimowo w punktach konsultacyjno – diagnostycznych w całym kraju.
więcej

500 Darmowych Kursów Angielskiego dla Mieszkańców Województwa Łódzkiego

Fundacja Human Voice Foundation wraz ze Szkołą Językową www.dobrazuza.pl zaprasza na darmowy 4-tygodniowy Kurs angielskiego - Podstawy. Zajęcia odbywają się na platformie do nauki języków obcych. Nabór na kurs odbędzie się w dniach 26.11.2012-06.12.2012. Jak zapisać się na zajęcia? - Instrukcja krok po kroku: 1. Wejdź na stronę www.DobraZuza.pl 2. Kliknij na ikonkę REJESTRACJA (prawy górny róg strony). 3. Wypełnij formularz, a w pole "Kupon" wpisz kod - EDU2L. Jak rozpocząć zajęcia? - Instrukcja krok po kroku: 1. Wejdź na stronę www.DobraZuza.pl 2. Kliknij na ikonkę LOGOWANIE (prawy górny róg strony) 3. Po lewej stronie wyświetli się panel studenta. Kliknij na ikonkę MOJE KURSY, a następnie na guzik Przejdź do zajęć. Zgłoszenia będą przyjmowane do momentu wyczerpania zapasu wolnych miejsc! W razie pytań proszę o kontakt, Koordynator projektu, Natalia Duda Nr tel.: 514 510 978 od pn. do pt. w godzinach 9:30-12.30 oraz 13.00-15.30.

Szkoła Językowa Dobra Zuza


więcej

Bezpłatny test słuchu

Zapraszamy na BEZPŁATNY WOJEWÓDZKI TEST SŁUCHU

Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych - Bursa

Łęczyca, ul. Kaliska 13, pok. 109

26 listopada 2012r. (poniedziałek) w godz. 9.00-15.00Plakat (pobierz)
więcej

Komunikat

Informujemy, iż w dniu 24 listopada br., Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie otwarty w zamian za 24 grudnia br. Za zmianę przepraszamy.
więcej

Pobór krwi w Łęczycy!

Zapraszamy do oddawania krwi - w każdy piątek w listopadzie: 23 i 30 oraz w grudniu: 7, 14, 21 i 28 w godz. 8.00-10.00 w Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, który będzie ustawiony na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14.
więcej

Komunikat dla mieszkańców

Informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Łęczyca, 24 grudnia 2012r. Urząd Miejski w Łęczycy będzie nieczynny w zamian za pracę w dniu 8 grudnia br.Zarządzenie nr 120.108.2012
więcej

Obwieszczenie Wojewody Łódzkiego

W dniu 12 listopada 2012r. została wydana Decyzja Nr 55/2012 ustalająca lokalizację inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia pn. "Budowa linii kablowych średniego napięcia wraz ze stanowiskami słupowymi oraz demontaż istniejących linii napowietrznych średniego napięcia", przewidzianego do realizacji na działkach: nr 311/1, obręb Miasto Łęczyca oraz nr 40, obręb 33 Topola Królewska, teren zamknięty, kolejowy.Obwieszczenie Wojewody Łódzkiego
więcej

Pobór krwi w Łęczycy!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi organizuje w dniu 16 listopada 2012 r. w godzinach od 8.00 do 10.00 w Centrum Medycznym Olmedica przy ul. Kilińskiego 11 akcję honorowego oddawania krwi wśród mieszkańców Łęczycy.
więcej

Nabór wniosków – stypendia sportowe dla osób fizycznych (zawodników) w 2013 roku za osiągnięte wyniki sportowe

Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza nabór wniosków o przyznanie okresowych stypendiów sportowych dla osób fizycznych (zawodników) w 2013 roku za osiągnięte wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym międzynarodowym lub krajowym w 2012 roku.

więcej

Konkurs Odkryj Łódzkie

Jeśli znasz jakieś ciekawe miejsce, które ma w sobie jakąś tajemnicę lub jest po prostu piękne, pokaż je wszystkim! Zostań odkrywcą nowych, turystycznych lub historycznych atrakcji w województwie łódzkim, które mogą pojawić się na mapach i przewodnikach. Być może gdzieś blisko Ciebie znajduje się miejsce, które warto pokazać i o nim opowiedzieć. Zrób zdjęcia lub film, wypełnij formularz konkursowy i prześlij nam swoje foto lub video opowiadanie. Najlepsze filmy i foto-prezentacje zostaną nagrodzone i znajdą się na stałe na naszej mapie w video-przewodniku po województwie łódzkim.

Więcej informacji www.odkryjlodzkie.pl.
więcej

Burmistrz Miasta zaprasza do konsultacji społecznych programu współpracy na 2013rok

Burmistrz Miasta Łęczyca zaprasza do konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Miasto Łęczyca z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013.

Zapraszamy do konsultacji opracowanego projektu Programu współpracy, który znajdziecie Państwo w Załączniku. Dokument rozesłany zostanie pocztą tradycyjną do organizacji pozarządowych. Projekt Programu wraz z formularzem konsultacji udostępniony jest od dzisiaj na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Łęczycy oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w zakładce "Aktualności". Propozycje i uwagi w formie formularza konsultacji-można zgłaszać do 09.11.2012r. na adres poczty elektronicznej: msmal@leczyca.info.pl lub pisemnie bezpośrednio do siedziby Urzędu Miejskiego w Łęczycy, Kancelaria Urzędu Miejskiego.Projekt ProgramuFormularz konsultacji
więcej

wszystkich aktualności: 14