Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Rozporządzenie Nr 51/99 Wojewody Łódzkiego

Przypominamy o zakazie używania wyrobów pirotechnicznych na obszarze województwa łódzkiego w innych dniach niż 31 grudnia oraz 1 stycznia. W załączeniu:

Rozporządzenie Nr 51/99 Wojewody Łódzkiego
z dnia 20 grudnia 1999 roku
więcej

Komunikat

W dniu 31.12.2010r (piątek) Urząd Miejski w Łęczycy będzie czynny do godziny 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.
więcej

Komunikat

W dniu 27.12.2010r (poniedziałek) Urząd Miejski w Łęczycy będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.więcej

Program współpracy Gminy Miasto Łęczyca

Burmistrz Miasta Łęczyca zaprasza do konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Miasto Łęczyca z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2011.
więcej

Tablica ogłoszeniowa na Pl. Kościuszki

Informujemy, iż na placu T. Kościuszki przez wejściem głównym stanęła stylizowana tablica informacyjna. W tym miejscu będą umieszczane informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych odbywających się w naszym mieście. Już wkrótce stanie kolejna stylizowana tablica na ul. Zamkowej. Obie tablice zostały sfinansowane z przychodów od sponsorów zamieszczających na nich swoje reklamy.
więcej

Dziennikarze z Odessy na Ziemi Łódzkiej i w Łęczycy

W okresie od 5 do 11 grudnia 2010 w województwie łódzkim mieliśmy przyjemność gościć Pana Adama Adamczuka - Konsula RP w Odessie wraz ukraińską grupą dziennikarzy.
więcej

Rozporządzenie Wojewody Łódzkiego

Prosimy mieszkańców o zapoznanie się z decyzją Wojewody Łódzkiego w sprawie obowiązku usuwania śniegu i lodu z obiektów budowlanych.


Załącznikwięcej

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Komunikat Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli, zarządców i użytkowników obiektów budowlanych w związku z potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa obiektów budowlanych spowodowanym ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. więcej

wszystkich aktualności: 8