Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Informacja dla mieszkańców


Szanowni Mieszkańcy!


Informujemy, iż w związku z organizacją Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków w dniu 5 lipca 2012 r. od godz. 6.00 do 13.00 na Pl. Tadeusza Kościuszki wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

więcej

Kampania społeczna "Kibicuj Zdrowiu"

W związku z organizacją Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, Główny Inspektor Sanitarny w partnerstwie z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krajowym Centrum ds. AIDS i Biurem Światowej Organizacji w Polsce, przygotował kampanię społeczną pt. „Kibicuj Zdrowiu”, adresowaną do kibiców . Dla potrzeb kampanii zostały opracowane ulotki na temat „5 zasad bezpiecznego kibicowania”, spot oraz baner do zamieszczenia na stronie internetowej.
więcej

Zmiana terminu konkursu dla dzieci

Zawiadamiamy, iż ze względu na niekorzystne warunku atmosferyczne, Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” w Łęczycy jest zmuszona odwołać w dniu dzisiejszym, tj. 01.06.2012 r. konkurs dla dzieci pt. „Kochamy wszystkie zwierzęta” a także bezpłatne porady z lekarzami weterynarii. Zarówno konkurs jak i spotkanie z lekarzami weterynarii odbędą się w dniu 02.06.2012 r. (sobota) w godzinach 11.00-14.00. Za utrudnienia przepraszamy!
więcej

Oferta złożona na wniosek organizacji pozarządowej: Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w Łęczycy

Oferta złożona na wniosek organizacji pozarządowej: Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w Łęczycy na wsparcie realizacji zadania publicznego o charakterze lokalnym pn.: „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży działającej przy Zgromadzeniu Sióstr Urszulanek SJK w ramach prowadzenia działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Dobrze widzi się tylko sercem” z zakresu profilaktyki i przeciwdziałania alkoholizmowi.Oferta SJK
więcej

wszystkich aktualności: 4