Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 20: Burze z gradem


Nazwa biura: Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Zespół w Poznaniu


Zjawisko/Stopień zagrożenia: Burze z gradem/1

Obszar: województwo łódzkie

Ważność: od godz. 14:00 dnia 12.06.2015 do godz. 01:00 dnia 13.06.2015

Przebieg: Prognozuje się miejscami wystąpienie burz z opadami deszczu, lokalnie gradu. Przewidywana wysokość opadów od 15 mm do 30 mm, lokalnie około 40 mm, porywy wiatru do 90 km/h. Największe natężenie zjawisk w godzinach wieczornych.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%

PCZK w Łęczycy

J. Ożadowicz

więcej

Zmiana siedziby Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łęczycy

Informujemy, iż Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łęczycy zmieniło miejsce siedziby. Zmianie uległy również dane kontaktowe, które znajdują się poniżej.
więcej

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Łęczycy

Komisarz Wyborczy w Skierniewicach podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Łęczycy przeprowadzonych w dniu 31 maja 2015r. Głosowania nie przeprowadzono, gdyż liczba zarejestrowanych kandydatów była równa licznie mandatów w okręgu wyborczym. Radnym został wybrany Paweł Sławomir Kurczewski.Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Skierniewicach z dnia 2 czerwca 2015r. o wynikach wyborów (do pobrania tutaj)
więcej

Informacja dotycząca pracy Urzędu Miejskiego w Łęczycy

Informujemy, iż w dniu 5 czerwca 2015r. (piątek) Urząd Miejski w Łęczycy będzie nieczynny. Odpracowanie tego dnia nastąpi 13 czerwca br. (sobota) w godzinach 8.00-15.30. Straż Miejska będzie pracować w godzinach 7.00-15.00. Za utrudnienia przepraszamy.
więcej

Pomiary prędkości na terenie Łęczycy

Informujemy, że w wyniku procedury przetargowej Urząd Miejski w Łęczycy wydzierżawił fotoradar przenośny. Pomiary za pomocą tego urządzenia służącego do samoczynnej rejestracji prędkości pojazdów będą odbywać się w miesiącach czerwiec – wrzesień 2015 r. na oznakowanych odcinkach ulic Belwederskiej, Kaliskiej, Sienkiewicza oraz Ozorkowskiego Przedmieścia.

W załączeniu uzgodnienia czasu i miejsca wykorzystywania przez Straż Miejską w Łęczycy urządzenia rejestrującego typu Fotorapid CM w miesiącu czerwiec 2015r. (pobierz tutaj)

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na prędkość wskazaną przez licznik w tych miejscach.
więcej

wszystkich aktualności: 5