Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zapraszamy na badania mammograficzne

Zapraszamy na BEZPŁATNE badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Mammobus będzie ustawiony w godz. 9.00-17.00 w dniu 6 października 2012r. przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14. Panie nie mieszczące się w tym przedziale wiekowym mogą wykonać badanie odpłatnie w cenie 70 zł. Rejestracja i informacje : w godz. 8.00-20.00, nr tel. 085 6760332, 085 6761322. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz poprzednie badanie mammograficzne. Badania wykonuje Przychodnia Profilaktyki i Diagnostyki Obrazowej, Białystok, ul. Siewna 2.Oferta badań
więcej

Zbadaj się i zyskaj spokój o swoje zdrowie!

We wrześniu mammobus kolejny raz odwiedzi powiat łęczycki. Panie znów będą miały szansę zgłosić się na profilaktyczne badanie piersi. Czy to zrobią? Mimo, iż Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi trwa już kilka lat, poziom przebadania wśród pań nadal nie jest zadowalający. Jedynie 38% mieszkanek powiatu łęczyckiego uprawnionych do wykonania mammografii, zgłosiło się na badanie, co oznacza, że ponad połowa Pań nadal nie zdecydowała się, aby zyskać spokój o swoje zdrowie. Czas to zmienić! Zachęcamy wszystkie panie w grupie wiekowej 50- 69 lat do wykonania bezpłatnego badania mammograficznego, refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia, wykonywanego co 2 lata. W tym wieku panie są szczególnie narażone na zachorowanie na raka piersi. Jednak wczesne jego wykrycie gwarantuje niemal 100 % pewności na wyleczenie choroby, dlatego tak ważne są badania profilaktyczne oraz samobadanie piersi. 

więcej

Wolne stanowiska sprzedaży

Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” z siedzibą 99-100 Łęczyca ul. M. Konopnickiej 14 informuje, że posiada wolne stanowiska sprzedaży na placu parkingowym (nieutwardzonym) znajdującym się przy cmentarzu w Łęczycy przy ul. Kaliskiej Osoby zainteresowane rezerwacją w/w stanowiska mogą składać podania o przyznanie miejsca do dnia 28.09.2012r do godziny 10.00. W przypadku wpłynięcia więcej niż jednej oferty odbędzie się licytacja w/w stanowiska w dniu 03.10.2012r. o godzinie 11.00 Zainteresowanych prosimy o składanie podań do budynku Urzędu Miejskiego pokój 51.
więcej

Oferta złożona na wniosek organizacji pozarządowej

Oferta złożona na wniosek organizacji pozarządowej: Parafii Rzymsko – Katolickiej Niepokalanego Poczęcia N.M. Panny w Łęczycy na wsparcie realizacji zadania publicznego o charakterze lokalnym pn.: „Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży działającej przy Klasztorze OO. Bernardynów w Łęczycy w ramach prowadzenia działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Wyjazd rekolekcyjny na dni Wspólnoty” z zakresu profilaktyki i przeciwdziałania alkoholizmowi.

W załączeniu oferta.
więcej

wszystkich aktualności: 6