Spotkanie informacyjne pt. ˝Program Operacyjny Kapitał Ludzki w regionie łódzkim˝

W związku z faktem, iż rok 2012 to rok ostatniej szansy dla wszystkich podmiotów zamierzających pozyskać dofinansowanie z PO KL, Urząd Marszałkowski w Łodzi wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi oraz Regionalnym Ośrodkiem EFS w Łodzi zorganizował spotkanie informacyjne pt. "Program Operacyjny Kapitał Ludzki w regionie łódzkim". Spotkanie odbyło się 2 kwietnia 2012 roku w Starostwie Powiatowym w Łęczycy. 
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami zaprezentowanymi podczas spotkania:Lokalne korzyści ze stosowania projektów POKL

Podsumowanie wdrażania Priorytetu VI i VII POKL

Podsumowanie wdrażania Priorytetu VIII i IX POKL

Możliwości wsparcia w ramach Priorytetu VIII i IX POKL

Plany konkursowe na 2012r. dla Priorytetu VI i VII POKL

Działalność ROEFS w Łodzi

więcej

Spotkanie informacyjne pt. ˝Program Operacyjny Kapitał Ludzki w regionie łódzkim˝

W związku z faktem, iż rok 2012 to rok ostatniej szansy dla wszystkich podmiotów zamierzających pozyskać dofinansowanie z PO KL, Urząd Marszałkowski w Łodzi wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi oraz Regionalnym Ośrodkiem EFS w Łodzi zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. "Program Operacyjny Kapitał Ludzki w regionie łódzkim", które odbędzie się 2 kwietnia 2012 roku w godzinach 09.00 – 10.30 w Starostwie Powiatowym w Łęczycy, pl. Tadeusza Kościuszki 1.Zaproszenie na spotkanie

Program spotkania
więcej

Trwają warsztaty rzeźbiarskie

Od kilku dni na terenie dziedzińca zamkowego trwają warsztaty rzeźbiarskie realizowane w ramach projektu: "Piastowskie warsztaty rzeźbiarskie". Przypominamy, iż na realizację tego projektu Miasto Łęczyca pozyskało kwotę: 29.764,00zł z Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
W wyniku warsztatów na terenie miasta stanie 6 dużych rzeźb piastowskich królów.
Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.więcej

Spektakl poetycko - muzyczny „Z obłoków na ziemię”

11 października w kościele OO. Bernardynów odbył się, zorganizowany przez Muzeum w Łęczycy, spektakl poetycko - muzyczny „Z obłoków na ziemię”, opracowany i wyreżyserowany przez Jana Nowickiego, aktora Teatru Starego w Krakowie, na podstawie poezji ks. Jana Twardowskiego, Bolesława Leśmiana i Jana Nowickiego, z oryginalną muzyką Marka Stryszowskiego i Cezarego Chmiela. W spektaklu wystąpił Jan Nowicki oraz muzycy z zespołu jazzowego De profundis w składzie: Cezary Chmiel (instrumenty klawiszowe), Marek Stryszowski (saksofon, klarnet, śpiew) oraz Krzysztof Bodzoń (kontrabas elektryczny).

więcej

Rusza projekt „Z pasją w przyszłość – warsztaty dziennikarskie”

Rozpoczyna się realizacja projektu pn. „Z pasją w przyszłość – warsztaty dziennikarskie”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Młodzież ze szkół z terenu Łęczycy (gimnazjum oraz szkoły średnie) weźmie udział w dwudniowych warsztatach z zakresu mediów, a następnie będzie redagować gazetę lokalną.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

więcej

Zaproszenie

W imieniu Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pragniemy zaprosić Pana/Panią do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjno – promocyjnym nt. oferty usług Punktów Konsultacyjnych, które odbędzie się w dniu 20.11.2008 r. o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Łęczycy, ul. Marii Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca.

więcej

wszystkich aktualności: 6

Przedział czasowy