Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Łęczycka Jesień Teatralna - Drugi pokój

11 grudnia w sali widowiskowej Domu Kultury w Łęczycy odbył się, zorganizowany w ramach III edycji Łęczyckiej Jesieni Teatralnej, spektakl autorstwa Zbigniewa Herberta „Drugi pokój”. Przed licznie zebraną widownią wystąpili Agnieszka Sitek i Tomasz Mędrzak – aktorzy związani z warszawskim Teatrem TM (dawnym Teatrem Ochoty).
więcej

Spotkanie z Katarzyną Łaniewską

W dniu 04 grudnia br. w DK w Łęczycy w ramach Łęczyckiej Jesieni Teatralnej pojawiła się Katarzyna Łaniewska. Artystka zaprezentowała interpretacje fragmentów „Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, poematu „Beniowski" Juliusza Słowackiego. W jej wykonaniu publiczność usłyszała utwory o przedwojennej Warszawie - takie, jak teksty Juliana Tuwima z kabaretu Qui Pro Quo, wybrane utwory z cyklu „O miłości" - tej pierwszej, ale także i tej dojrzałej. Katarzynie Łaniewskiej udało się nawiązać wspaniały kontakt z publicznością. Poprzez swą łagodność i znakomity dobór repertuaru wzbudziła sympatię i serdeczność wśród zgromadzonych. 

foto: Muzeum w Łęczycy

więcej

Łęczycka Jesień Teatralna

Szanowni Państwo, już w niedzielę 04 grudnia 2011r. w Sali widowiskowej Domu Kultury w Łęczycy o godz. 19.00 odbędzie się II spotkanie z cyklu „Łęczycka Jesień Teatralna”. Wystąpi Katarzyna Łaniewska, która zaprezentuje poezję Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Juliana Tuwima i nie tylko. Serdecznie zapraszamy na „Wiersze, które lubię”.
więcej

wszystkich aktualności: 3