Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Wernisaż wystawy "Pejzaż w pasteli"

19 stycznia 2013 o godzinie 14.00 w łęczyckim Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Górnej-Saniternik. Autorka jest absolwentką PWSP w Łodzi. Zajmuje się malarstwem, kolażem, tkaniną unikatową, ubiorem, aranżacją wnętrz. Jest uczestniczką wielu wystaw w kraju i zagranicą. Tematyką pasteli są głównie krajobrazy w bardzo nastrojowej gamie kolorów. W otwarciu wystawy wziął udział Zastępca Burmistrza Łęczycy - Wojciech Czaplij.

Wystawa czynna będzie do 21 lutego 2013r. Serdecznie zapraszamy.Fotorelacja
więcej

Spotkanie noworoczne w łęczyckim Domu Kultury

18 stycznia 2013 roku w Domu Kultury w Łęczycy odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne. Na zaproszenie Burmistrza Miasta Łęczyca – Andrzeja Olszewskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej – Pawła Kuleszy przybyli do naszego miasta znamienici goście, m.in.: posłowie RP, przedstawiciele samorządów wszystkich szczebli oraz biznesmeni. W trakcie spotkania przyznano prof. dr. hab. Ryszardowi Grygielowi (dyrektorowi Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi) tytuł Honorowego Obywatela Miasta Łęczyca. Ponadto wręczone zostały statuetki „Przyjaciel Królewskiego Miasta Łęczyca 2012” osobom, które z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem pomagały Łęczycy i jej mieszkańcom. 

więcej

Promocja albumu o Łęczycy

31 stycznia o godz. 18.00 w łęczyckim Domu Kultury odbędzie się promocja albumu o naszym mieście SKARBY ŁĘCZYCY. Autorem książki jest Pan Ryszard Sierociński. Podczas imprezy będzie można nabyć album w promocyjnej cenie 35 zł. ZAPRASZAMY!
więcej

wszystkich aktualności: 4