Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Ferie z Domem Kultury w kinie

Wczoraj rozpoczął się drugi tydzień ferii z Domem Kultury w Łęczycy. Dzień szósty to wycieczka do łęczyckiego kina GÓRNIK. W ramach podróży z Sindbadem dzieci obejrzały japoński film animowany SING - opisujący perypetie zwierzęcego teatru. 


więcej

Zabawowe ferie z Domem Kultury

Jedną z atrakcji „Ferie w Domu Kultury” to wyjazd do Konina. Celem uczestników była MIKROSKALA, czyli park makiet.Dzieci miały możliwość obejrzenia miniatur różnych budowli, krajobrazów, dworców i linii kolejowych, statków kosmicznych itp. Wędrowały kapsułą czasu i bawiły się kolorowymi klockami. Wycieczka ta to kolejny, fantastycznie spędzony czas podczas ferii zimowych.


więcej

Artystyczne ferie w Domu Kultury

Atrakcji podczas ferii w domu Kultury nie brakuje. W czwartym dniu dzieci uczyły się wytwarzać prawdziwe mydło przy pomocy naszych instruktorów i pań z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. Zabawy było co niemiara.Następnie dzieci wykonywały biżuterię z filcu, wzorując się na tureckim talizmanie - "Oku Proroka". Pomysł spotkał się z zainteresowaniem wszystkich i dał dzieciakom duża frajdę.
więcej

W podróż z Żeglarzem Sindbadem w ferie
Kliknij na obrazek, aby wyświetlić cały program
Dom Kultury przygotował ofertę zimowego wypoczynku dla najmłodszych mieszkańców Łęczycy. Orientalne ferie rozpoczynają się już w poniedziałek, 16 stycznia br. Turecka sztuka malowania na wodzie, warsztaty mydlarskie, wycieczka do Muzeum Włókiennictwa w Łodzi i warsztaty tkackie, gry typu pokój-zagadka to atrakcje, które będą odbędą się w I tygodniu. II tydzień będzie również intensywny - czekają Was warsztaty teatru cieni Karagoz, wycieczka do Aquaparku w Kutnie, warsztaty makijażu i tańca orientalnego oraz kuchni orientalnej.

więcej

Zapraszamy na Koncert Kolęd

6 stycznia o godz. 14.00 w Święto Trzech Króli w Kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu laureatów VII Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył się 16 grudnia w łęczyckim Domu Kultury.


więcej

wszystkich aktualności: 5