Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Kapela Łęczycka wyda debiutancką płytę

Działający przy Domu Kultury w Łęczycy zespół „Kapela Łęczycka” wyda swoja pierwszą płytę. Koszt jej wydania zostanie pokryty z dofinansowania pozyskanego z Łódzkiego Domu Kultury z programu na współorganizację projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego. Środki zostały pozyskane przez Dom Kultury w Łęczycy.
więcej

Konkurs dla dzieci i młodzieży – Wirtuoz 2015

Zapraszamy grające na instrumentach muzycznych dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do wzięcia udziału w Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej w Łęczycy - Wirtuoz 2015. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą jeszcze tylko do 29 października br. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 7 listopada 2015 (sobota) godz. 11.00 w Domu Kultury w Łęczycy, ul. Al. Jana Pawła II 11.

więcej

Ambasador Armenii z wizytą Łęczycy

1 października br. w Domu Kultury w Łęczycy została otwarta wystawa Gagika Parsamiana upamiętniająca setną rocznicę ludobójstwa popełnionego na ludności ormiańskiej w Imperium Osmańskim w czasie I wojny światowej. Patronat nad wystawą pn. "Wodospad kwiatów" objęli Jego Ekscelencja Ambasador Armenii w Polsce - Edgar Ghazaryan oraz Burmistrz Łęczycy - Krzysztof Lipiński. Wystawie towarzyszył koncert ormiańskiego zespołu smyczkowego Komitas Quartet. 

więcej

wszystkich aktualności: 3