Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Przegląd wokalny "Mikrofon dla każdego" w łęczyckim Domu Kultury - dziś upływa termin zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy solistów i zespoły wokalne do udziału w otwartym przeglądzie wokalnym MIKROFON DLA KAŻDEGO. Jeszcze tylko dziś można złożyć kartę zgłoszenia w sekretariacie Domu Kultury w Łęczycy lub przesłać ją pocztą elektroniczną na adres: dkleczyca@spinet.pl. Konkurs muzyczny, mający na celu integrację osób utalentowanych muzycznie i popularyzację sztuki wokalnej odbędzie się 4 listopada br. Szczegóły Przeglądy znajdują się w Regulaminie (do pobrania).
więcej

Przegląd wokalny "Mikrofon dla każdego" w łęczyckim Domu Kultury

Serdecznie zapraszamy solistów i zespoły wokalne do udziału w otwartym przeglądzie wokalnym MIKROFON DLA KAŻDEGO. Wystarczy do 25 października br. złożyć kartę zgłoszenia w sekretariacie Domu Kultury w Łęczycy lub przesłać ją pocztą elektroniczną na adres: dkleczyca@spinet.pl. Konkurs muzyczny, mający na celu integrację osób utalentowanych muzycznie i popularyzację sztuki wokalnej odbędzie się 4 listopada br. Szczegóły Przeglądy znajdują się w Regulaminie (do pobrania).
więcej

Z zespołem tanecznym na wycieczkę do Warszawy

10 października br. młodzież i dzieci z zespołów tanecznych Domu Kultury w Łęczycy odwiedziły Warszawę. Wyjazd był kontynuacją warsztatów teatralnych, które odbyły się w piątek i w sobotę. Uczestnicy obejrzeli spektakl „Bajko, gdzie jesteś” w Teatrze Wielkim, a następnie zwiedzili warszawskie Łazienki. Pomimo nieco deszczowej aury wycieczka uznana został przez uczestników za udaną. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane ze środków Fundacji PZU w ramach programu Z KULTURĄ ZA PAN BRAT. 

więcej

Warsztaty teatralne w łęczyckim Domu Kultury

7 i 8 października 2016 w łęczyckim Domu Kultury odbyły się warsztaty wiedzy o Teatrze Wielkim w Warszawie i teatralnego savoir vivre. Wzięły w nich udział dzieci i młodzież z zespołów tanecznych, działających przy DK. Zajęcia prowadziła Pani Olga Kurowska - dyrektor placówki, specjalista ds. teatru. Dzieci brały aktywny udział w zajęciach, a nabyta wiedza została wykorzystana podczas wycieczki do Teatru Wielkiego w Warszawie na spektakl "Bajko, gdzie jesteś". 

więcej

Już jutro spotkanie z podróżnikami w łęczyckiej bibliotece

Zapraszamy na spotkanie z podróżnikami Anną i Marcinem Szymczakami Spotkanie odbędzie się 5 października (środa) o godzinie 17.00 w Bibliotece przy ul. M. Konopnickiej 11a. Tematem spotkania będzie Japonia: "Wyspy Japońskie - od tropików Okinawy po Fuji". Japonia to cztery tysiące wysp rozrzuconych pomiędzy Pacyfikiem a wschodnim wybrzeżem Azji. Pierwsze skojarzenie to tętniące życiem metropolie, takie jak Tokio, Jokohama czy Osaka, superszybkie pociągi i zaawansowana technika. Ale dzisiejsza Japonia to także kryte strzechą chaty, pradawne świątynie, senne przedmieścia i ubrane w kimona gejsze.
więcej

wszystkich aktualności: 5