Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

XVII Powiatowy Przegląd Uczniowskich Teatrzyków Językowych

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza do wzięcia udziału w XVII Powiatowym Przeglądzie Uczniowskich Teatrzyków Językowych, który odbędzie się 7 grudnia 2017 roku w sali widowiskowej Domu Kultury. Aby wystartować w przeglądzie wystarczy przygotować krótkie przedstawienie w jednym z wybranych języków: angielskim, niemieckim, francuskim lub rosyjskim i wysłać zgłoszenie do 1 grudnia br. na adres Domu Kultury w Łęczycy, Al. Jana Pawła II 11. W tym roku na widowni zasiądzie także młodzież z francuskiego miasta bliźniaczego Rillieux-la-Pape, która odwiedzi Łęczycę w ramach międzyszkolnej wymiany.

więcej

Zapraszamy na odczyt o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim

Towarzystwo Naukowe Płockie Oddział w Łęczycy, Dom Kultury w Łęczycy oraz Archiwum Państwowe w Płocku Oddział w Łęczycy zapraszają na odczyt Pani Marii Sęczkowskiej. Odczyt zostanie poświęcony poecie, powstańcowi – Krzysztofowi, Kamilowi Baczyńskiemu. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 października 2017 roku o godz. 17.00 w Domu Kultury w Łęczycy.
więcej

Konkurs fotograficzny „Jesienne impresje”

Dom Kultury w Łęczycy organizuje konkurs fotograficzny „Jesienne impresje”, który jest adresowany do fotoamatorów z Łęczycy i okolic powyżej 14. roku życia. Celem konkursu i wystawy jest ukazanie w artystycznej, ciekawej formie autorskich wypowiedzi fotograficznych pokazujących atrybuty jesieni. Uczestnik może wykonać maksymalnie 4 zdjęcia w postaci barwnej w formacie 20 x 30 cm, które do 7 listopada br. należy dostarczyć do sekretariatu Domu Kultury. W dniu 14 listopada br. o godz. 18.00 w sali wystawowej Domu Kultury odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu wraz z wystawą pokonkursową.
więcej

X Otwarty Konkurs Wokalny "Mikrofon dla Każdego"

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, do udziału w otwartym przeglądzie wokalnym „Mikrofon dla Każdego”, który odbędzie się w dniu 10 listopada 2017 roku o godz. 10.00. Celem konkursu jest integracja osób uzdolnionych muzycznie, popularyzacja sztuki wokalnej oraz stworzenie możliwości prezentacji umiejętności wokalnych i konfrontacji z innymi uczestnikami.
więcej

III Regionalny Konkurs Interpretacji Muzycznej w Łęczycy WIRTUOZ 2017

Dom Kultury w Łęczycy i Towarzystwo Przyjaciół Miasta – Ogrodu Sokolniki organizują III Regionalny Konkurs Interpretacji Muzycznej WIRTUOZ 2017, który jest adresowany do zdolnych instrumentalistów prezentujących swoje umiejętności gry na wybranych instrumentach. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 4 listopada 2017 roku o godz. 16.00 w Domu Kultury w Łęczycy, Al. Jana Pawła II 11.
więcej

wszystkich aktualności: 5