Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Nutki Złotej Jesieni

III Przegląd Ruchu Artystycznego Seniora odbył się 24 marca 2012 r. W przeglądzie wzięły udział zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, kapele ludowe i podwórkowe, kabarety i soliści. Łącznie wystąpiło ponad 200 osób, 28 podmiotów wykonawczych. Występy poszczególnych wykonawców oceniało Jury w składzie: 1. Małgorzata Tejchman – muzyk 2. Janina Kolado-Frątczak – muzyk, dyrygent chóru i orkiestry dętej 3. Marcin Tober – nauczyciel muzyki.


Poniżej wyniki:więcej

Wernisaż wystawy meksykańskich artystów

23 marca 2012r. w Domu Kultury w Łęczycy odbył się wernisaż wystawy prac dwóch meksykańskich artystów: Hugo Arguimedesa i Raula Govei Peralta. Wystawę rzeźby i sztuki użytkowej można oglądać do 31 marca w Sali wystawowej DK. Serdecznie zapraszamy. 

więcej

Wystawa prac meksykańskich artystów

Dom Kultury w Łęczycy serdeczne zaprasza miłośników sztuki współczesnej na wernisaż wystawy prac dwóch meksykańskich artystów - rzeźby Hugo Arquimedesa i sztuki użytkowej Raula Govei Peralta. Sala wystawowa Domu Kultury w Łęczycy, 23 marca br, godz. 18.00. Wystawa czynna do 31 marca. Zapraszamy!Szczegóły (kliknij tutaj)
więcej

Przegląd Artystyczny Ruchu Seniora

Dom Kultury w Łęczycy już po raz trzeci jest organizatorem Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniora pod nazwą "Nutki Złotej Jesieni". Zapraszamy do udziału zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, Kluby Seniora, kapele ludowe i podwórkowe, kabarety, solistów i gawędziarzy. Do zobaczenia 24 marca br. w naszej placówce. Szczegóły na stronie Domu Kultury w Łęczycy: www.dkleczyca.spinet.pl.


DK

więcej

Międzynarodowe Dni Tańca

Miło nam poinformować wszystkich miłośników tańca, że Dom Kultury w Łęczycy jest organizatorem drugich już łęczyckich obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca, w ramach których odbędą się:

IV OTWARTY KONKURS TANECZNY (kliknij tutaj) (28 kwietnia 2012r.) pod nazwą „MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI” WARSZTATY TANECZNE (29 kwietnia 2012r.): Hip–Hop&HOUSE (kliknij tutaj) -  prowadząca Beata Stasiak, Salsa (kliknij tutaj) - prowadzący Michał Komorowski; HAPPENING TANECZNY (29 kwietnia 2012r.) pokaz powarsztatowy i wspólna zabawa taneczna uczestników warsztatów z mieszkańcami miasta, na Placu Tadeusza Kościuszki w Łęczycy (przed Starostwem, w godzinach popołudniowych, ok. 18,30). Szczegóły na stronie internetowej DK Łęczyca: www.dkleczyca.spinet.pl.

więcej

wszystkich aktualności: 7