Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Rozśpiewane wieczory na Zamku w Łęczycy

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu: ROZŚPIEWANE WIECZORY, czyli wspólne śpiewanie przy muzyce na żywo. 27 maja 2011r. (piątek) o godz. 19.30 na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Łęczycy. Zapraszamy do śpiewania z nami starych i nowych przebojów. Teksty piosenek wyświetlamy na ekranie, zapewniamy akompaniament gitary i akordeonu. Grających zapraszamy z własnym instrumentem.

Dodatkowa atrakcja - KONKURS KARAOKE  z nagrodami.
Dom Kultury w Łęczycy
więcej

Turniej Wiedzy o Kulturze

Dom Kultury zaprasza do udziału w III Turnieju Wiedzy o Kulturze Z KULTURĄ NA TY, który odbędzie się 31 maja. Turniej jest organizowany dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.Szkoły zgłaszają swoje drużyny osobiście do sekretariatu DK w Łęczycy: Al. Jana Pawła II 11, telefonicznie bądź faxem pod numerem telefonu 024 721 03 49 lub mailem: dkleczyca@spinet.pl. Termin zgłoszeń upływa 27 maja 2011 roku.Pobierz regulamin i kartę zgłoszenia
więcej

Wernisaż z okazji 850-lecia Archikolegiaty w Tumie

W dniu 13 maja (piątek) o godz. 14.00 odbył się wernisaż wystawy "Archikolegiata w Tumie w obiektywie Marcina Stasiaka" . Spotkanie połączone zostało z promocją albumu "Archikolegiata w Tumie. 850 ROCZNICA KONSEKRACJI ŚWIĄTYNI". 

więcej

Wernisaż wystawy z okazji 850-lecia konsekracji Archikolegiaty w Tumie

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na wernisaż wystawy "Archikolegiata w Tumie w obiektywie Marcina Stasiaka" w dniu 13 maja (piątek) o godz. 14.00. Otwarcie będzie połączone z promocją albumu "Archikolegiata w Tumie. 850 ROCZNICA KONSEKRACJI ŚWIĄTYNI", z którego pochodzą zdjęcia, wydanego przez Urząd Gminy Góra Św. Małgorzaty z okazji obchodów 850-lecia konsekracji Archikolegiaty w Tumie.
więcej

III Łęczyckie Mistrzostwa Ortografii

W piątek, 6 maja br. w Domu Kultury odbyły się już po raz trzeci Łęczyckie Mistrzostwa Ortografii. Zgłosiło się 24 uczestników. Nad prawidłowym przebiegiem dyktanda czuwał ekspert (nauczyciel polonista). Po sprawdzeniu prac konkursowych tego samego dnia nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie medali, nagród oraz dyplomów. Główną nagrodę – Medal Łęczyckiego Mistrza Ortografii 2011 oraz nagrodę pieniężną otrzymała Pani Aleksandra Kamińska, reprezentująca Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Łęczycy. 

więcej

wszystkich aktualności: 5