Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

IV Powiatowy Turniej Wiedzy o Kulturze

Dom Kultury w Łęczycy informuje, że w sali widowiskowej, we wtorek, 29 maja br. odbędzie się kolejny, IV Powiatowy Turniej Wiedzy o Kulturze Z KULTURĄ NA TY. Do udziału zgłosiły się drużyny ze szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu - Gimnazjum z Piątku, Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa z Piątku,Gimnazjum z Topoli Królewskiej, Gimnazjum z Grabowa i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z Łęczycy. Turniej odbywa się z okazji Dnia Działacza Kultury, który przypada właśnie 29 maja. Drużyny będą się zmagać podczas testu wiedzowego złożonego z 70 pytań, 3 konkurencji sprawnościowych i jednego zadania specjalnego, przygotowywanego przez drużyny wcześniej - prezentacji tzw. "żywego obrazu".
więcej

Spotkanie z Otylią Kokocińską w ramach cyklu "Osobowości"

W dniu 24 maja 2012 r. w Domu Kultury w Łęczycy odbyło się spotkanie z cyklu Osobowości z Panią Otylią Kokocińską, nauczycielką i regionalną działaczką społeczną, wieloletnią przewodniczącą Towarzystwa Miłośników Ziemi Łęczyckiej oraz Honorową Obywatelką Miasta Łęczyca. Spotkanie przygotowała i poprowadziła Olga Kurowska Dyrektor DK w Łęczycy. Spotkaniu towarzyszyła wystawa fotografii autorstwa Przemysława Marynowskiego pt: "Piękno zawarte w szczególe i detalu". 

więcej

Spotkanie z Otylią Kokocińską w ramach cyklu "Osobowości"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Osobowości", którego bohaterem będzie Pani Otylia Kokocińska. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2012r. o godz. 18.00 w Domu Kultury w Łęczycy.
więcej

Obchody Międzynarodowego Dnia Tańca 2012 w Łęczycy za nami

Pierwszy dzień – 28 kwietnia, upłynął pod znakiem IV OTWARTEGO KONKURSU TANECZNEGO „MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI”. W konkursie wzięło udział ponad 50 podmiotów – zespołów i solistów z Łęczycy i jej bliższych i dalszych okolic. Oto jego wyniki: Jury w składzie: Ilona Osińska, Beata Stasiak i Marek Krok przyznało nagrody i wyróżnienia. Wyniki poniżej. 

więcej

wszystkich aktualności: 5