Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Konkurs „Koronka i Rzeźba” w Domu Kultury w Łęczycy

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza twórców ludowych, amatorów i hobbystów do wzięcia udziału w konkursie „Koronka i Rzeźba” W kategorii koronkarstwo zainteresowani muszą dostarczyć serwetkę wykonaną dowolną metodą, natomiast w rzeźbie trzeba dostarczyć postać wykonaną w tematyce -między piekłem a niebem. Prace konkursowe należy dostarczyć do 5 września br. a rozstrzygniecie nastąpi 18 września podczas tegorocznej imprezy „Łęczyca w barwach jesieni”.Cały projekt współfinansowany jest ze środków Łódzkiego Domu Kultury w ramach „Współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego 2016” Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin na stronie Domu Kultury w Łęczycy


więcej

Wakacje z Łęczyckim Domem Kultury pod znakiem ognia

Najmłodsi mieszkańcy miasta Łęczyca skorzystali z oferty wakacyjnej Domu Kultury pod hasłem "4 Żywioły". W tym tygodniu przyszła kolej na ogień, dzieci zwiedziły strażnicę, obejrzały sprzęt, który wykorzystują strażacy podczas swojej codziennej pracy, wysłuchały pogadanki na temat bezpieczeństwa ppoż. Następnie bawiły się w różne zabawy i konkursy z wykorzystaniem sprzętu strażackiego. Po zabawie zostało rozpalone ognisko przez strażaków, przy którym dzieci piekły kiełbaski. Kolejnego dnia dzieci były w kinie Górnik na filmie animowanym Bardzo Fajny Gigant. Poniżej przedstawiamy relacje fotograficzną z wydarzeń tego tygodnia. 

więcej

Wakacje z łęczyckim Domem Kultury

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, wolni od szkolnych obowiązków, chętnie korzystają z oferty wakacyjnej łęczyckiego Domu Kultury. Jak co roku placówka przygotowała ciekawy program dla dzieciaków. Tematem tegorocznych wakacji są CZTERY ŻYWIOŁY. Pierwszy tydzień to Woda. Podczas pierwszych zajęć dzieci spotkały się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, malowały wodne obrazy i "produkowały" gigantyczne bańki mydlane. 

więcej

wszystkich aktualności: 3