Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Trwa trzeci tydzień wakacyjnych spotkań w Domu Kultury

Od poniedziałku uczestnicy wakacyjnych spotkań w łęczyckim Domu Kultury poznają różne kultury świata. Pierwszego dnia zajęć dzieci podzieliły się na grupy, a następnie zmierzyły się z zadaniami dotyczącymi wielu kultur. Poprzez udział w warsztatach uczestnicy zajęć poznali muzykę, kuchnię, tradycje świąteczne i języki różnych państw. Na koniec spotkania dzieci rozbiły kolorowe piniaty wypełnione cukierkami. 

więcej

Rozpoczął się drugi tydzień wakacyjnych spotkań w Domu Kultury

W poniedziałek, 17 lipca br., rozpoczął się drugi tydzień wakacyjnych spotkań w łęczyckim Domu Kultury. Tym razem hasłem przewodnim jest POPKULTURA. Podczas poniedziałkowych zajęć dzieci bawiły się w TALENT SHOW. Różne grupy wiekowe zaprezentowały swoje talenty w wielu dziedzinach artystycznych. Jury, składające się z uczestników spotkania, bardzo wysoko oceniło występy młodych artystów. 

więcej

Pierwszy tydzień wakacyjnych spotkań w Domu Kultury za nami

W Domu Kultury odbywają się wakacyjne spotkania, podczas których dzieci i młodzież mogą odkryć różne oblicza kultury. Pierwszy tydzień spotkań przebiegł pod hasłem "Kultura fizyczna". Drugie spotkanie odbyło się w środę i miało charakter sportowej olimpiady. Dzieci podzieliły się na reprezentacje różnych państw i na łęczyckim stadionie zmierzyły swoje siły w różnych konkurencjach sprawnościowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale. W ramach trzeciego spotkania z serii "Kultura fizyczna" odbył się wyjazd na pływalnię WODNIK do Kutna. 

więcej

Plan wakacyjnych spotkań w łęczyckim Domu Kultury

Przypominamy, jakie niespodzianki czekają na dzieci i młodzież w łęczyckim Domu Kultury w trakcie wakacji. Pierwszy tydzień lipca to spotkania z kulturą fizyczną. Już w środę olimpiada wakacyjna, a w piątek wyjazd na basen. Wystarczy kliknąć na poniższy obrazek, aby uzyskać harmonogram zajęć na najbliższy miesiąc.więcej

W Domu Kultury rozpoczęły się spotkania wakacyjne

W Domu Kultury ruszyły wakacyjne zajęcia. Dzieci będą spotykać się  w poniedziałki, środy i piątki. Temat przewodni zajęć to SZEŚĆ RAZY KULTURA - czyli różne oblicza kultury. Rozpoczęto od kultury fizycznej. Pierwszego dnia odbyło się spotkanie z policjantem na temat bezpiecznych wakacji, a następnie dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych. 

więcej

XXIII Spotkania z Modą na Zamku Królewskim w Łęczycy

W niedzielę, 2 lipca 2017 roku, na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Łęczycy odbyły się XXIII Spotkania z Modą, których organizatorem jest łęczycki Dom Kultury. W konkursie o Złoty Guzik Boruty wzięło udział 15 kolekcji, spośród których wyłoniono zwycięzców. 

foto: Przemysław Marynowski

więcej

Wakacje z Domem Kultury
Dom Kultury w Łęczycy organizuje WAKACYJNE SPOTKANIA POD HASŁEM: 6 x KULTURA.

SPRAWDŹCIE, JAK RÓŻNE MOGĄ BYĆ OBLICZA KULTURY.

Zapraszamy dzieci od 6 lat. Zajęcia w placówce odbywają się w godzinach 11.00-14.00. Godziny wyjazdów na wycieczki podawane będą na bieżąco.
więcej

wszystkich aktualności: 7