Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Konkurs wokalnych umiejętności

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza solistów i zespoły wokalne do udziału w otwartym przeglądzie wokalnym "Mikrofon dla każdego". Wystarczy przygotować do prezentacji dwie piosenki z podkładem muzycznym lub akompaniamentem i do 16 października br. dostarczyć kartę zgłoszenia. Przewidziano trzy kategorie wiekowe: do 11 lat, 12 – 15 lat oraz 16 lat i więcej. Na zwycięzców każdej z nich czekają atrakcyjne nagrody.

Wszelkie szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu (do pobrania tutaj).
więcej

Zapraszamy na koncert zespołu Komitas

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na koncert KOMITAS, który odbędzie się 1 października br. o godz. 19.00 w sali widowiskowej DK.


KOMITAS QUARTET powstał w Moskwie w 1924 roku i jest najstarszym na świecie działającym bez przerwy kwartetem smyczkowym. Zespół stworzyli ormiańscy studenci Akademii im. Czajkowskiego. Nazwa zespołu pochodzi od nazwiska ormiańskiego mnicha, kompozytora i dyrygenta, uważanego za twórcę współczesnej muzyki ormiańskiej. Aram Chaczaturian określił KOMITAS jako klejnot kultury Armenii. Muzycy mają w swoim repertuarze kompozycje Richtera, Szostakowicza, Roztropowicza i innych.
więcej

Zajęcia w łęczyckim Domu Kultury

Dom Kultury w Łęczycy serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach w roku szkolnym 2015/2016. Oferta zawiera mi.n. kurs tańca towarzyskiego, kurs tańca hip-hop, nauka gry na gitarze i na pianinie, zajęcia plastyczne i ceramiczne.Szczegóły znajdują się na plakatach. 

więcej

wszystkich aktualności: 3