Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zaprasza na spotkanie poświęcone książce Grażyny Plebanek – „Dziewczyny z Portofino”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 grudnia o godzinie 17.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy.
więcej

Spotkanie przy choince

Biblioteka - Filia Nr 4 zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku od 1 do 12 lat (z opiekunem lub same) do biblioteki na „Spotkanie przy choince”, które odbędzie się 5 grudnia 2011 roku (poniedziałek) w godzinach od 13.00 do 15.00. W programie: rozmowa o zwyczajach świątecznych, własnoręczne wykonanie łańcucha na choinkę i innych ozdób, strojenie choinki w bibliotece. Dodatkowe informacje: Filia Nr 4 (ul. Ozorkowskie Przedmieście 6 c) Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy numer tel. 24 721 20 57.

Biblioteka w Łęczycy

więcej

Kurs języka angielskiego w bibliotece

Łęczyckie dzieci mogą wziąć udział w kursie „FunEnglish” i bezpłatnie korzystać z e-learningowej metody nauki języka angielskiego. Można z niego skorzystać w Oddziale dla Dzieci Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy (Zachodnia 19), oraz w Filii nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy (Ozorkowskie Przedmieście 6C).
więcej

wszystkich aktualności: 3