Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Ferie w Bibliotece - Filia nr 4 w Łęczycy

Jak co roku Filia nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy zorganizowała ferie dla wszystkich chętnych dzieci, które nie chciały siedzieć w domu. Pierwszy tydzień upłyną nam pod hasłem „Zabawy z XBOX-em”. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych przy zastosowaniu konsoli gier, która dzięki zastosowaniu filtra kontroli rodzicielskiej kinect gwarantowała, czerpanie radości z bezpiecznej rozrywki. Drugi tydzień obfitował w zgadywanki i warsztaty plastyczne. 

Foto i tekst: Filia nr 4 MiPBP w Łęczycy

więcej

Poradniki dla rodziców w Bibliotece

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy - Oddział dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Zachodniej 19 zaprasza rodziców do korzystania z literatury fachowej. W swoich zbiorach posiadamy poradniki z zakresu: dziecko leworęczne, autyzm, dysleksja, ADHD, poprawna wymowa, bajki terapeutyczne itp.
więcej

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zaprasza na spotkanie poświęcone książce Janusza Rudnickiego – „Śmierć czeskiego psa”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 lutego o godzinie 17.00 w Starej Prochowni na Zamku w Łęczycy.
więcej

Ferie 2012 z biblioteką dobiegły końca…

W tym roku ferie zimowe w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy rozpoczęły się 31.01.2012r. Pogoda nie była przychylna dzieciom; zabrakło śniegu, który byłby przedmiotem błogiego i białego szaleństwa oraz wielu niezapomnianych przeżyć. Dlatego nasza placówka przygotowała dla dzieci program mający na celu uatrakcyjnić i zagospodarować im czas wolny. Zajęcia obywały się wg harmonogramu umieszczonego na wcześniej rozwieszonych plakatach i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas ferii odbyły się: głośne czytanie i oglądanie bajek; gry i zabawy – komputerowe, stolikowe, ruchowe, karaoke; konkurs plastyczny i zgaduj-zgadule. Zapraszamy do galerii zdjęć. 

Tekst i foto: Biblioteka w Łęczycy

więcej

wszystkich aktualności: 4