Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zaprasza na spotkanie dyskusyjne poświęcone książce „STREFA CIENIA” Wiktorii Zender. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca o godz. 17:00 na dziedzińcu Zamku w Łęczycy.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!
więcej

Kiermasz Książek

We wtorek i środę 21-22 czerwca w godzinie 12.00 – 18.00 w Wypożyczalni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 11 A odbędzie się: KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprzedać bądź kupić podręczniki!!!
więcej

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego czytelnika

Najlepszymi czytelniczkami Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy w roku szkolnym 2010/2011okazały się: Aleksandra Jastrzębska z klasy III Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęczycy ( 91przeczytanych książek) i Karolina Graczyk z klasy I Gimnazjum w Łęczycy (78 przeczytanych książek) Warunkiem do wzięcia udziału w konkursie było zapisanie się do biblioteki oraz korzystanie z jej księgozbioru. O wyłonieniu zwycięzców zadecydowała ilość przeczytanych książek w okresie od 1 września 2010 r. do 10 czerwca 2011 r. Wręczenie nagród odbyło się 17 czerwca. Zwyciężczyniom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! 

więcej

Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską

W środę 15 czerwca o godzinie 19.30 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyło się spotkanie ze znaną pisarką Małgorzatą Kalicińską, autorką bestselerowego cyklu rozpoczynającego się od wydanej w 2006 r. powieści „Dom nad rozlewiskiem”, kontynuacją której są wydane w kolejnych latach „Powroty nad rozlewiskiem” i „Miłość nad rozlewiskiem”. 

więcej

Zajęcia w bibliotece

Na zajęciach bibliotecznych w Filii nr4, w maju i czerwcu uczniowie klas IV, V i VI ze SP nr4 w Łęczycy zapoznawali się z procesem porozumiewania się ludzi dawniej i dziś. 

więcej

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Kalicińską

Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Małgorzatą Kalicińską, które odbędzie się 15 czerwca 2011r. o godz. 19.30 w Bibliotece, ul. M. Konopnickiej 11a.
więcej

Dzień Dziecka w Bibliotece

W środę 01.06.2011 r. w bibliotece dzieci świętowały DZIEŃ DZIECKA. W tym dniu przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji i niespodzianek. Pod bacznym nadzorem pań bibliotekarek odbywały się pląsy i zabawy urozmaicane konkursami sprawnościowymi. 

więcej

wszystkich aktualności: 7