Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Bezpieczny internet

26 czerwca w Filii nr 4 MiPBP w Łęczycy odbyły się zajęcia pt. „Bezpieczny Internet”. Nasz gość sierżant Agata Bierzyńska policjantka z zespołu ds. nieletnich i patologii łęczyckiej komendy udzielała prelekcji na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzieci poznały reguły NETYKIETY – zbioru zasad obowiązujących w sieci , a także konsekwencje karne związane z łamaniem tych zasad. Na zakończenie uczniowie zostali pouczeni jak bezpiecznie spędzić wakacje. Mamy nadzieję, że przekazane informacje zostaną wykorzystane w przyszłości. 

Tekst i foto: MiPBP

więcej

Kiermasz podręczników szkolnych

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy zaprasza na Kiermasz podręczników szkolnych, który będzie się odbywał w siedzibie Biblioteki na ul. M. Konopnickiej 11 A w dniach 27-29 czerwca (środa, czwartek, piątek) w godzinach 12.00 – 17.00.Szczegóły Kiermaszu podręczników
więcej

DKK zaprasza

Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zaprasza na spotkanie poświęcone książce Magdaleny Kawki „Sztuka latania”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 25 czerwca o godzinie 17.00 na dziedzińcu Zamku w Łęczycy.
więcej

Podsumowanie konkursu Biblioteka Przyszłości

31 maja w Filii nr 4 odbyło się podsumowanie konkursu na najpiękniejsza pracę przedstawiającą wizję biblioteki w przyszłości. W konkursie wzięło udział 30 uczniów ze Szkół Podstawowych nr 3 i nr 4 w Łęczycy. 


więcej

wszystkich aktualności: 5