Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Konkurs „Najlepszy czytelnik Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy w roku szkolnym 2014/2015” rozstrzygnięty

Najlepszym czytelnikiem Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Łęczycy w roku szkolnym 2014/2015 okazała się Natalia Kapica – uczennica klasy VI ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęczycy (94 przeczytane książki). O wyłonieniu zwycięzcy zadecydowała ilość wypożyczonych i przeczytanych książek w okresie od 1 października 2014 r. do 29 maja 2015r. Wręczenie nagrody odbyło się 10 czerwca. Zwyciężczyni konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!
więcej

Najlepsi czytelnicy naszej biblioteki

Najlepszymi czytelniczkami Filii Nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy w roku szkolnym 2014/2015 okazały się: Karina Niwińska - uczennica klasy II a Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęczycy (33 przeczytane książki), Dominika Chmielewska -  uczennica klasy III c Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęczycy (31 przeczytanych książek), Julia Chwiałkowska - uczennica klasy III a Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęczycy (21 przeczytanych książek). O wyłonieniu zwycięzców zadecydowała ilość przeczytanych książek w okresie od 1 października 2014 r. do 29 maja 2015 r. Wręczenie nagród odbyło się 05 czerwca. Zwyciężczyniom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!
więcej

XIV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Z okazji XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta w bibliotekach” – Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy oraz Filia nr 4 w Łęczycy zaprosiły najmłodszych przedszkolaków i uczniów klasy I Szkoły Podstawowej nr 4 na głośne czytanie.   

więcej

wszystkich aktualności: 4