Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Za nami miesiąc wakacyjnych zajęć w Bibliotece

Za nami miesiąc wakacyjnych zajęć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Łęczycy w których uczestniczą chętne dzieci w wieku od 6 roku życia. Lipiec rozpoczęliśmy od czytania dzieciom fragmentu książki „Zuzia leci nad Morze Śródziemne” oraz warsztatów plastycznych „Podwodny świat”. 

więcej

Młodzi twórcy naszego regionu

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy zaprasza na I edycję wystawy „Młodzi twórcy naszego regionu”. Dzięki tej wystawie nasi czytelnicy mają okazję podziwiać prace artystyczne naszych łęczycanek: Joanny Jankowskiej (fotografie) i Martyny Pucek (rysunki). Pomysłodawczynie tej wystawy Malwina Andrzejczak i Agnieszka Kowalska bardzo serdecznie dziękują za udział i zapraszają inne młode osoby, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w świecie sztuki lub dotychczas tworzyli tylko do szuflady.

 

więcej

Wakacje w Bibliotece

W Oddziale dla Dzieci MiPBP w Łęczycy we wtorki i piątki w godzinach 9.30-11.00 odbywają się wakacyjne zajęcia. Uczestniczą w nich dzieci od 6 roku życia. Do tej pory wzięły udział w zabawach oraz turnieju x-box, wysłuchały opowiadania z książki Julii Boehme „Zuzia leci nad Morze Śródziemne, wykonywały prace plastyczne. Przed nami jeszcze wiele atrakcji m.in. konkursy plastyczne, zręcznościowe, turniej wiedzy. Biblioteka zaprasza chętne dzieci do wspólnej zabawy. 
więcej

Biblioteka zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym
„Zabierz książkę na wakacje" to konkurs dla miłośników fotografii i czytelników. Aby wziąć udział należy jedynie wykonać ciekawe zdjęcie podczas czytania i do 30 września 2016r. przesłać je do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 11a. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Powstanie również wystawa fotografii. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biblioteki pod nr tel. 24 721 03 57. Serdecznie zapraszamy.
więcej

Dawne gry i zabawy w Bibliotece

Zapraszamy seniorów z Łęczycy i okolic na spotkanie dotyczące dawnych gier i zabaw, które odbędzie się 14 lipca br. o godzinie 14.00 w czytelni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy. Spotkanie organizuje i poprowadzi animator lokalny Pani Agata Kłos.


więcej

wszystkich aktualności: 5