Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zakończenie wakacji 2011 w Bibliotece

Wakacje w bibliotece dobiegły końca. W sierpniu oprócz tradycyjnego czytania książek, wykonywania prac plastycznych, oglądania bajek, prezentacji nowości książkowych itp. dla uczestników zajęć odbyła się pogadanka na temat uzależnień. Rozmawiano z dziećmi o tym jak niebezpieczne jest zażywanie narkotyków, palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu i korzystanie z Internetu. W ramach podsumowania zebranych wiadomości dzieci uczestniczyły w ćwiczeniach dotyczących uzależnień oraz w konkursie plastycznym „Bliżej siebie, dalej od narkotyków”. 

więcej

Piknik Złotej Rybki z biblioteką

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy była jednym z organizatorów festynu na zakończenie lata „I Piknik Złotej Rybki”. Przygotowała dla dzieci loterię fantową. Aby wyciągnąć losa z nagrodą dziecko musiało: narysować lub pokolorować pracę, bądź też ułożyć puzzle. Loteria cieszyła się dużym powodzeniem. Mimo 30 stopniowego upału młodsze i starsze dzieci dzielnie pracowały na nagrodę. 

więcej

WAKACYJNE ZAJĘCIA W BIBLIOTECE

Za nami połowa wakacji. Ale przecież wszystkie dzieci mają przed sobą jeszcze miesiąc beztroskich, letnich chwil wypełnionych po brzegi zabawą i odpoczynkiem. Z pewnością na nudę nie narzekają dzieci, które korzystają z oferty zajęć przygotowanych przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy.

więcej

wszystkich aktualności: 3