Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zajęcia sierpniowe w Bibliotece dla Dzieci

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, wykonanych podczas zajęć wakacyjnych w Bibliotece dla Dzieci w Łęczycy. 

Foto: Biblioteka dla Dzieci

więcej

Lipiec w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży

Minął właśnie pierwszy miesiąc wakacyjnych zajęć w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Zachodniej 19 w Łęczycy. Zajęcia te odbywały się w każdy wtorek oraz piątek i uczestniczyły w nich dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia. Uczestnicy zajęć m.in. brali udział w różnego rodzaju zabawach integracyjnych i ruchowych; grali w gry planszowe i stolikowe; uczestniczyli w warsztatach, konkursach plastycznych i zręcznościowych, słuchali i oglądali bajki. 

Tekst i foto: Biblioteka dla Dzieci

więcej

Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Filii nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy

W Filii nr4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy organizowane są wakacyjne zajęcia dla dzieci. Dla uczestników przygotowano wiele różnych atrakcji. W programie przewidziane są: warsztaty plastyczne (rysowanie, malowanie, wycinanie); gry i zabawy w bibliotece (klalambury, ,,wygiabajtus", puzzle, gry planszowe, zagadki i inne); gry ruchowe na boisku sportoeym (tenis, kręgle, skakanie na skakance itp.); czytanie bajek; gry komputerowe; oglądanie bajek i filmów. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, piątki od godziny 11.00. Na zakończenie wakacji przewidziano liczne konkursy, poczęstunek oraz zabawę dyskotekową. 

Tekst i foto: Filia nr 4 MiPBP


więcej

„Milion przygód z książką”

22.07.2013 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Łęczycy w ramach akcji „Milion przygód z książką” odbyły się zajęcia na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena pt.: „Brzydkie kaczątko”. Podczas zajęć przeczytano dzieciom baśń, następnie za pomocą papieru i taśmy klejącej dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowywały skorupki jaj z których miały się wykluć jako kacze pisklęta.

Tekst i foto: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży

więcej

wszystkich aktualności: 4