Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Spotkanie autorskie z Kazimierzem Szymeczko

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy - Oddział dla dzieci i młodzieży przy ul. Zachodniej 19 serdecznie zaprasza klasy V i VI ze szkół podstawowych z Łęczycy wraz z opiekunami NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z KAZIMIERZEM SZYMECZKO - pisarzem dziecięcym i młodzieżowym, polonistą, bibliotekarzem. Spotkanie odbędzie się 3 listopada o godzinie 9.00 w Domu Kultury w Łęczycy. Chętnych nauczycieli z klasami na spotkanie z p. Szymeczko prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny do 30 września, tel. 24 388 11 88 (liczba miejsc ograniczona).

więcej

Biblioteka po remoncie

Biblioteka - Filia nr 4 przy ul. Ozorkowskie Przedmieście 6c (wejście przez boisko szkolne SPnr4) Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy w nowej odsłonie zaprasza w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 9.00 do 16.00. Po wakacyjnej modernizacji pomieszczeń bibliotecznych zapraszamy czytelników do kącika prasowego, komputerowego, czytelniczego. Biblioteka dysponuje książkami i czasopismami dla dzieci i dorosłych, katalogiem alfabetycznym, rzeczowym i tytułowym, komputerami z dostępem do internetu. Organizujemy lekcje biblioteczne i tematyczne, konkursy, zajęcia czytelniczo-plastyczne. Wszystkich chętnych dorosłych i dzieci serdecznie zapraszamy.

więcej

Konkurs na "Najlepszego Czytelnika Biblioteki Dziecięcej"

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy - Oddział dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Zachodniej 19 zaprasza wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu: na „NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA BIBLIOTEKI DZIECIĘCEJ” ROKU SZKOLNEGO 2011/2012.

Regulamin konkursu poniżej.
więcej

wszystkich aktualności: 3