Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Spotkanie noworoczne przy opłatku

24 stycznia 2013 roku w Domu Kultury w Łęczycy odbyło się, zorganizowane przez Zarząd Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Łęczycy, spotkanie noworoczne. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Łęczyca – Andrzej Olszewski. 

więcej

Dzień Otwarty Punktu Pośrednictwa Pracy w Łęczycy

Punkt Pośrednictwa Pracy w Łęczycy przy ul. Belwederskiej 38 organizuje 25 stycznia br. Dzień Otwarty. Będzie to okazja do podsumowania trzech lat działalności i przedstawienie planów na kolejny okres. Od godz. 10.00 do godz. 14.00 pracownicy będą odpowiadać na wszelkie pytania odnośnie Punktu, OHP oraz lokalnego rynku pracy.Szczegóły Dnia Otwartego (kliknij tutaj)
więcej

XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej dla WOŚP w ZSP nr 1 w Łęczycy

11 stycznia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się już XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej, z którego dochód przeznaczony jest na WOŚP. W tym roku w organizacji turnieju pomógł nam sztab WOŚP z Urzędu Miejskiego w Łęczycy. W turnieju oprócz 12 drużyn z ZSP nr 1, wzięła udział drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy. Zebraliśmy 430 zł, które zostały przekazane sztabowi WOŚP w Łęczycy. 

Tekst i foto: ZS nr 1 w Łęczycy


więcej

Pobór krwi w Łęczycy!

Informujemy, iż Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi przeprowadza akcję honorowego krwiodawstwa. Krew można oddać w Ambulansie RCKiK, ustawionym na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy (ul. M. Konopnickiej 14) w godzinach 8.00-10.00 w następujących terminach: 4, 11, 18, 25 stycznia 2013r., 1,8, 15, 22 lutego 2013r., 1,8, 15, 22, 29 marca 2013r.
więcej

Powitanie Nowego Roku 2013

Mieszkańcy naszego miasta powitali Nowy Rok na placu T. Kościuszki przed łęczyckim Starostwem Powiatowym. Wszystkim łęczycanom życzenia złożył Starosta Powiatu Łęczyckiego – Wojciech Zdziarski. Imprezie towarzyszyła muzyka przygotowana przez Jacka Ziółkowskiego z Referatu Rozwoju i Promocji Miasta Łęczyca oraz fantastyczny pokaz fajerwerków. Organizatorami Sylwestra w Łęczycy byli: Urząd Miejski w Łęczycy oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy. 

więcej

Uroczystość choinkowa w Przedszkolu nr 1

W dniu 19 XII 2012 r. dzieci z Przedszkola Nr 1 w Łęczycy uczestniczyły w uroczystym spotkaniu z długo wyczekiwanym gościem, którym był ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Każda z grup wiekowych przygotowała krótki program artystyczny, w czasie którego przedszkolaki mogły zaprezentować swoje umiejętności aktorskie śpiewając piosenki o zimie, świętach, Mikołaju a także recytując wiersze o tematyce Bożonarodzeniowej. Po zakończeniu każdego z występów dzieci mogły porozmawiać z Mikołajem, zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie a przede wszystkim podziękować za podarowane prezenty... 

Tekst i foto: Przedszkole nr 1

więcej

wszystkich aktualności: 8