Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Wspólny Sylwester

Serdecznie zapraszamy 31.12.2010r od godziny 22:00 pod Ratusz Miejski na wspólne powitanie Nowego 2011 roku.
W trakcie wspólnej zabawy konkursy i wróżby a o północy pokaz ogni sztucznych z łęczyckiego zamku.
Organizatorem Sylwestra są:
Miasto Łęczyca oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy.
więcej

Kolędowanie pod Ratuszem Miejskim

W dniu 25 grudnia br. odbyło się trzecie wspólne kolędowanie pod Ratuszem Miejskim zorganizowane przez Urząd Miejski w Łęczycy oraz Dom Kultury w Łęczycy.więcej

Podsumowanie warsztatów fotograficznych

W dniu 22 grudnia br. w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy odbyło się uroczyste podsumowanie realizacji warsztatów fotograficznych w ramach projektu „Łęczyckie kółko fotograficzne”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.więcej

Ogłoszenie - wolne stanowiska sprzedaży na targowisku miejskim

Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” z siedzibą 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14 informuje, że posiada wolne stanowiska sprzedaży na targowisku miejskim w Łęczycy przy ulicy Plac Przedrynek:

miejsce 25 rząd B

miejsce 78 rząd B

miejsce 11 rząd DOsoby zainteresowane rezerwacja w/w stanowiska mogą składać podania o przyznanie miejsca do dnia 29.12.2010 do godziny 10.00.

W przypadku wpłynięcia więcej niż jednej oferty odbędzie się licytacja w dniu 29.12.2010r. o godzinie 11.00Zainteresowanych prosimy o składanie podań.
więcej

Jasełka Bożonarodzeniowe w gimnazjum

W środę 22 grudnia odbyły się w naszym gimnazjum tradycyjne Jasełka Bożonarodzeniowe. Społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście: Pan Wojciech Czaplij - zastępca burmistrza oraz Pan Paweł Kulesza - przewodniczący Rady Miasta mieli okazję wysłuchać dialogów nakłaniających do refleksji nad tajemnicą narodzin Króla, przepięknych kolęd w autorskiej aranżacji i z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego, a także obejrzeć nastrojową grę świateł i dźwięku.
więcej

Spotkanie branży turystycznej

W dniu 18.12.2010r. w Łodzi odbyło się spotkanie wigilijne branży turystycznej. Łęczycę reprezentowali: Krystyna Pawlak - Wicestarosta Łęczycki, Andrzej Malinowski - Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Łęczycy oraz Jacek Ziółkowski - Członek Zarządu ROT Województwa Łódzkiego.
Spotkanie jak co roku organizowali: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Polska Izba Turystyki - Oddział Łódź oraz Izba Turystyczna Ziemi Łódzkiej.więcej

Kulig Zieleni Miejskiej

W dniu 19 grudnia br. pracownicy Jednostki Budżetowej Zieleń Miejska w Łęczycy zorganizowali kulig w Parku Miejskim. Wspaniale bawiły się nie tylko dzieci, ale również dorośli. W trakcie wspólnej zabawy na śniegu każdy z uczestników mógł ogrzać się przy ognisku. Wśród zaproszonych gości byli Andrzej Olszewski - Burmistrz Łęczycy, Pan Wojciech Czaplij – Zastępca Burmistrza Łęczycy oraz Sekretarz Miasta – Pani Renata Brygier.
W trakcie ferii planowane są otwarte kuligi dla mieszkańców Łęczycy.
więcej

Świąteczny wystrój

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, dotyczącej dekoracji świątecznej Ratusza Miejskiego i Urzędu Miasta w Łęczycy.
więcej

Kiermasz bożonarodzeniowy w Domu Kultury

W łęczyckim Domu Kultury, w niedzielę, odbył się Kiermasz świąteczny sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego. Zainteresowani mogli zakupić rzeźby, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, prezenty, stroiki.
więcej

Wigilia dla mieszkańców Łęczycy

W niedzielę, 19 grudnia br., na Pl. Kościuszki pod Ratuszem Miejskim, miało miejsce spotkanie wigilijne dla mieszkańców naszego miasta. Organizatorami Wigilii byli: Łęczycki Komitet Obrony Bezrobotnych, Burmistrz Łęczyc Andrzej Olszewski oraz Senator RP Przemysław Błaszczyk.
więcej

Wigilia w PCK

W sobotę, 18 grudnia br., w Ratuszu Miejskim Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Łęczycy zorganizował spotkanie opłatkowe. Uroczystość wigilijna była również okazją do wręczenia honorowym krwiodawcom odznaczeń. Na spotkaniu obecny był Burmistrz Łęczycy – Pan Andrzej Olszewski, Przewodniczący Rady Powiatu Łęczyckiego – Pan Slawomir Biniewicz.
więcej

Spotkanie wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy

W dniu 16 grudnia br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łęczycy odbyło się wigilijne spotkanie pracowników i podopiecznych ŚDS. Przy świątecznym stole zasiedli również Pan Wojciech Czaplij – Zastępca Burmistrza Łęczycy oraz Sekretarz Miasta – Pani Renata Brygier.
więcej

Grudzień w bibliotece

W Grudniu bibliotekę Filię nr4 MiPBP w Łęczycy odwiedziły dzieci z klas I ze Szkoły Podstawowej Nr4. Na lekcjach bibliotecznych pt.”Książki do nauki i do zabawy” pierwszaki poznawały
i oglądały książki harmonijki, z puzzlami, z zagadkami i grami. Książki rozkładanki i do nauki rysowania.


Zapraszamy do galerii
więcej

Wyniki konkursu plastycznego

W Grudniu uczniowie klas I ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Łęczycy brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Filię Nr4 MiPBP w Łęczycy pt.”Mój Duszek Książkouszek”


Zapraszamy do galerii
więcej

Walne Zebranie ŁUKu

W dniu 16 grudnia 2010r. w Urzędzie Gminy w Piątku odbyło się pierwsze walne zebranie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym Lokalnej Organizacji Turystycznej Centralny ŁUK Turystyczny.więcej

1 2 następna wszystkich aktualności: 30