Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Święto Policji 2011

W piątek, 22 lipca br., miały miejsce uroczyste obchody Święta Policji. W uroczystościach, zorganizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Łęczycy, uczestniczyli przedstawiciele Miasta Łęczyca: Burmistrz - Andrzej Olszewski oraz Zastępca Burmistrza - Wojciech Czaplij, władze Powiatu Łęczyckiego - Starosta - Wojciech Zdziarski i Wicestarosta - Krystyna Pawlak.

foto: Starostwo Powiatowe w Łęczycy

więcej

Podsumowanie festynu dla dzieci

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI w Łęczycy uprzejmie informuje, iż w wyniku zbiórki publicznej przeprowadzonej podczas festynu "Dziecięca Wyspa Marzeń z TPD" w dniu 2 lipca 2011r. uzbierano kwotę 2. 678,96 zł. Zarząd w porozumieniu z rodzicami dzieci uczeszczajacych do Ogniska ustalił, iż powyższe uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego do salki komputerowej w placówce. 
więcej

Koncert muzyki barokowej

W niedzielę, 3 lipca br., w Kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy odbył się koncert muzyki barokowej, zorganizowany przez Dziekana Łęczyckiego Ks. Sławomira Sobierajskiego. Wykonawcą był Zespół TRIO w składzie: Anna Szoszkiewocz – sopran, Tomasz Mońko – organy, Dariusz Czekalski – trąbka. więcej

Dziecięca wyspa marzeń

W sobotę, 2 lipca br., na dziedzińcu łęczyckiego Zamku odbył się festyn dla dzieci pn. „Dziecięca wyspa marzeń”. Jego organizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Łęczycy. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Łęczycy – Andrzej Olszewski, który uczestniczył w spotkaniu wraz z Zastępcą – Wojciechem Czaplij. W godzinach 14.00-20.00 namłodsi korzystali z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. 


więcej

wszystkich aktualności: 5