Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

III Otwarte Mistrzostwa Karate Shotokan NSKF o Puchar Burmistrza Łęczycy

W dniu 6.10.2012r. odbyły się w Łęczycy III Otwarte Mistrzostwa Karate Shotokan NSKF o Puchar Burmistrza Łęczycy. Do rywalizacji stanęło 31 zawodników i zawodniczek z klubów zrzeszonych w ZS Karate Shotokan NSKF Polska. Karatecy startowali w czterech kategoriach wiekowych w dwóch konkurencjach. Zawodnicy z ŁKK „IPPON” zdobyli łącznie 17 medali.   

więcej

Rekordowa liczba uczestników IV Biegu im. Jana Pawła II

W dniu 19 października 2012 r. dla uczczenia 34 rocznicy pontyfikatu bł. papieża Jana Pawła II w Parku Miejskim w Łęczycy odbył się IV Bieg Papieski. Organizatorami biegu był Urząd Miejski w Łęczycy oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy. Była to już czwarta edycja tak wspaniałego przedsięwzięcia, które przypomina nam naszego wielkiego rodaka Karola Wojtyłę. Punktualnie o godz. 9.30 otwarcia imprezy dokonała Sekretarz Miasta Łęczyca - Pani Renata Brygier. Bieg Papieski ze względu na swój charakter i cykliczność zgromadził w roku bieżącym rekordową ilość uczestników. Na linii startu odnotowano 266 uczestników biegu. 

więcej

Orlik Team Łęczyca w finałach wojewódzkich

Drużyna Orlik Team Łęczyca reprezentująca Miasto Łęczyca przeszła długą drogę poprzez eliminacje powiatowe, ćwierćfinałowe, półfinałowe i ostatecznie awansowała do finału wojewódzkiego III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej.

Drużyna złożona jest z chłopców /rocznik 1999-2000/, będących uczniami Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy, Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy oraz Gimnazjum w Topoli Królewskiej w n/w składzie: 1. Adam Fogiel – Gimnazjum w Topoli Królewskiej, 2. Jakub Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęczycy, 3. Jakub Pacałowski – Gimnazjum w Łęczycy, 4. Patryk Sobczak - Gimnazjum w Łęczycy, 5. Mateusz Zawierucha - Gimnazjum w Łęczycy, 6. Kamil Szczepaniak - Gimnazjum w Łęczycy, 7. Alan Brzeziński - Gimnazjum w Łęczycy, 8. Tomasz Śnieg - Gimnazjum w Łęczycy, 9. Kamil Stasiak - Gimnazjum w Łęczycy, 10. Paweł Zajma - Gimnazjum w Łęczycy.
więcej

wszystkich aktualności: 4