Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Belferiada 2013

18 października 2013 roku w hali sportowej przy łęczyckim gimnazjum odbył się mecz siatkówki pomiędzy przedstawicielami Urzędu Miejskiego w Łęczycy (wraz z jednostkami podległymi), a Starostwem Powiatowym w Łęczycy (wraz z jednostkami podległymi). Piątkowy mecz zorganizowany został w ramach corocznej (w tym roku spotkaliśmy się po raz ósmy) edycji „Belferiada”. Tegoroczne zmagania zakończyły się wynikiem 3:1 dla łęczyckiego magistratu. Zwycięzcy otrzymali puchar, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Organizatorami imprezy byli: Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Łęczycy oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy. 

więcej

V Bieg Papieski im. bł. Jana Pawła II

W dniu 16 października 2013 r. dla uczczenia 35 rocznicy pontyfikatu bł. Jana Pawła II w Parku Miejskim w Łęczycy odbył się V Bieg Papieski. Organizatorami biegu był Urząd Miejski w Łęczycy, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy oraz Młodzieżowy Klub Lekkiej Atletyki w Łęczycy. Była to już piąta edycja tak wspaniałego przedsięwzięcia, które przypomina nam naszego wielkiego rodaka Karola Wojtyłę. W roku bieżącym biegaliśmy pod przewodnim hasłem „Biegamy, bo pamiętamy …”. 


więcej

Zmagania turniejowe na łęczyckich kortach

W ostatnią sobotę i niedzielę, 12–13 października, po raz kolejny w tym sezonie mogliśmy wspólnie z dziećmi i ich rodzicami cieszyć się tenisem w Łęczycy. Przez dwa dni nasze wspaniałe korty Miejskiego Centrum Tenisowego tętniły życiem i zewsząd było słychać odgłosy odbijanych piłek tenisowych. W sobotę rywalizację rozpoczęły skrzatki i skrzaty (12 lat), natomiast w niedzielę odbył się kolejny turniej z cyklu „Wilson Kids Cup Łęczyca Open” 2013r. - Edycja IV w ramach światowego programu TENIS 10. 

Tekst i foto: MMKT Łęczyca

więcej

MMKT zaprasza

Letni sezon tenisowy powoli zbliża się ku końcowy - tradycyjnie jak co roku żegnamy go turniejami w Królewskiej Łęczycy. Myślimy, że i tym razem pogoda nam dopisze.

Grzegorz Jasiński

MMKT Łęczyca

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny “ o Puchar Prezesa MMKT-Łęczyca “ - 12-13 października 2013r. (tutaj pobierz komunikat turniejowy)

Wilson Kids Cup Open Łęczyca - 12 października 2013r. (tutaj pobierz komunikat turniejowy)więcej

Zapraszamy do udziału w V Biegu Papieskim im. bł. Jana Pawła II

Dla uczczenia 35 rocznicy pontyfikatu bł. Jana Pawła II serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V Biegu Papieskim im. Jana Pawła II. Bieg odbędzie się 16 października 2013 r. /środa/ o godz. 9.30 w Parku Miejskim w Łęczycy. zamieszczamyRegulamin V Biegu Papieskiego im. bł. Jana Pawła IIProgram godzinowy bieguKarta startowawięcej

Wilson Kids Cup Open - Edycja IV 2013


Patronat Burmistrza Miasta Łęczycy

Impreza została dofinansowana ze środków

Ministerstwa Sportu i Turystyki w WarszawieW dn. 28-29 września, odbył się kolejny turniej z cyklu „Wilson Kids Cup Łęczyca Open” 2013r - Edycja IV. w ramach światowego programu TENIS 10. Ku naszej, dzieci i rodziców uciesze, jeszcze jedna tegoroczna impreza z cyklu TENIS 10 Wilson Kids Cup Łęczyca Open doszła do skutku mimo, że pogoda tego roku, zarówno wiosną jak i teraz we wrześniu nikogo nie rozpieszczała. 

Tekst i foto: MMKT Łęczyca

więcej

wszystkich aktualności: 7