Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zakończenie sezonu lekkoatletycznego 2011

W dniu 15 listopada 2011 r. w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu startów lekkoatletycznych w 2011 roku zawodników klubu sportowego MKLA Łęczyca. Uroczystość swoją obecnością uświetnili znakomici zawodnicy polskiej lekkoatletyki: 3-krotny olimpijczyk w skoku o tyczce (Seul 1988, Barcelona 1992, Atlanta 1996) i medalista mistrzostw świata - Artur Partyka, aktualny mistrz świata seniorów, rekordzista Polski (5,91 w 2011) i halowy rekordzista kraju (5,86 w 2011) – Paweł Wojciechowski oraz zawodnik ze światowej czołówki w tej konkurencji – Łukasz Michalski.


 

więcej

Uroczyste zakończenie sezonu lekkoatletycznego

Urząd Miejski w Łęczycy oraz MKLA w Łęczycy wspólnie organizują Uroczyste Zakończenie Sezonu Lekkoatletycznego, które odbędzie się 15 listopada 2011 r. o godz. 17.00 w Hali Sportowej łęczyckiego Gimnazjum, ul. Szkolna 4.
więcej

I Mistrzostwa Polski Karate Shotokan NSKF

W dniach 5-6 listopada 2011r. w Łęczycy odbyły się I Mistrzostwa Polski Karate Shotokan NSKF. W Mistrzostwach wzięło udział 103 zawodników i zawodniczek z 8 klubów/sekcji: CPSiR „DRAGON” Poddębice, UKK „BASSAI” Uniejów, MUKS Karate Shotokan Brodnica, ŁKK „IPPON” Łęczyca, Karate Stars Warszawa, „DRAGON” Dalików, „DRAGON” Łódź, Wilno Litwa . Organizatorami Mistrzostw byli: ZS KS NSKF Polska i Łęczycki Klub Karate „IPPON” z Łęczycy. 

więcej

Uroczyste zakończenie sezonu lekkoatletycznego

Urząd Miejski w Łęczycy oraz MKLA w Łęczycy serdecznie zapraszają na Uroczyste Zakończenie Sezonu Lekkoatletycznego, które odbędzie się 15 listopada 2011 r. o godz. 17.00 w Hali Sportowej Gimnazjum w Łęczycy, ul. Szkolna 4. Gościem Honorowym będzie Paweł Wojciechowski- Mistrz Świata w skoku o tyczce-DAEGU 2011.

UM

więcej

Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Piłce Nożnej Halowej

28 października 2011r. w Hali Sportowej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego 2011 Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Halowej. II miejsce w rozgrywkach zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Łęczycy, a najlepszym zawodnikiem został Adam Fogiel - uczeń tej szkoły. Więcej informacji na stronie: www.hurtapleczyca.pl. 

więcej

wszystkich aktualności: 5