Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Podsumowanie sezonu lekkoatletycznego

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w miniony piątek - 20 listopada, w hali łęczyckiego Gimnazjum im. Jana Pawła II , 20.11.2015 r. - Miejski Klub Lekkiej Atletyki, podsumował swoją działalność za bieżący rok. Na imprezę przybyło liczne grono zaproszonych gości. Obecne były władze samorządowe, klubowicze oraz goście specjalni. Nie zabrakło Honorowego Obywatela Miasta Łęczyca, pana Wojciecha Lalka, wybitnego trenera polskich lekkoatletów, pana Edwarda Hatalę i łęczycanina oraz brązowego medalistę Mistrzostw Świata w rzucie dyskiem, Roberta Urbanka. 

więcej

I Turniej Grand Prix Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16

W miniona sobotę, 14 listopada hala sportowa w Łęczycy była miejscem sportowych, ogólnopolskich rozgrywek w piłce nożnej halowej. Rywalizacja sportowa była naprawdę zacięta, zaangażowanie piłkarzy imponujące. Strategiczne znaczenie miał mecz Hurtap Łeczyca – Calisia, który de facto zakończył się wynikiem 13:1 dla Łęczycan, ustanawiając tym samym zdecydowane zwycięstwo w turnieju. Na uroczystym zakończeniu Burmistrz Krzysztof Lipiński wręczył kapitanom zespołów puchary oraz nagrody i wyróżnienia najlepszym zawodnikom. Jakub Ciasto i Jakub Pacałowski z Hurtap Łeczyca zostali wybrani najlepszymi zawodnikami, a Arkadiusz Domagalski – najskuteczniejszym bramkarzem. Gratulujemy.


więcej

Eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu

11 listopada w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Łęczycy odbyły się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Organizatorem był KS Hurtap Łęczyca a patronat nad tegorocznym turniejem objęli Burmistrz Miasta Łęczyca oraz Prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Tradycyjnie już 11 listopada młodym futsalowcom kojarzy się z początkiem sezonu Młodzieżowych Mistrzostw Polski i walką o najwyższe trofeum. Do Grodu Boruty zawitały zespoły Gatta Zduńska Wola, Malwee Łódz i UMCS Lublin.


więcej

wszystkich aktualności: 3