Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Informacja o przyznaniu stypendiów sportowych zawodnikom w 2015 roku

Burmistrz Miasta Łęczyca informuje o przyznaniu stypendiów sportowych dla zawodników w 2015 roku, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym w 2014 roku. Szczegółowe informacje zawiera niżej zamieszczone Zarządzenie Nr 120.154.2014 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie przyznania okresowych stypendiów sportowych dla zawodników za osiągnięte wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym.Treść Zarządzenia Nr 120.154.2014 (pobierz tutaj)
więcej

MMKT Łęczyca w pierwszej 10-tce najlepszych klubów w Polsce

Z wielką radością chcemy się pochwalić szczególnym prezentem od Tenisowego Mikołaja. PZT Warszawa na gwiazdkę podsumował wyniki rankingu klubów za 2014r, które prowadzą działalność Tenis 10, Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki i PZT, czyli dla najmłodszych 6-10 lat. Trzeci rok z rzędu jesteśmy w pierwszej 10-tce najlepszych klubów w Polsce, na ponad 100. Świetny wynik, zważywszy, że w tym gronie są tylko kluby z dużych aglomeracji, a 7 z Warszawy.Wyniki konkursu (pobierz tutaj)

Grzegorz Jasiński

MMKT Łęczyca
więcej

Eliminacje wojewódzkie Pucharu Polski

13 grudnia w hali sportowej przy Gimnazjum w Łęczycy odbyły się eliminacje Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego, których organizatorem był Łódzki Związek Piłki Nożnej, a organizatorem technicznym i gospodarzem KS HURTAP Łęczyca. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Mecz inauguracyjny zagrał Junior Hurtap Łęczyca z Inwest Bud Łódź/Zgierz. Mecze w grupach odbywały się na przemian, a z każdej z grup do dalszej gry mogły awansować tylko po dwie drużyny. W I półfinale spotkali się: Junior Hurtap Łęczyca - AZS WSiU Malwee Łódź. 

więcej

Mistrzostwa Gimnazjum w Skoku Wzwyż

Skok wzwyż ma w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy piękną tradycję. Zawodnicy łęczyckiej szkoły zdobywali wielokrotnie medale w mistrzostwach kraju, a będąc już absolwentami reprezentowali Polskę na miêdzynarodowej arenie. W gimnazjum przy okazji zawodów sportowych bardzo często gości nasz najlepszy w historii polski skoczek – Artur Partyka oraz jego następca – Sylwester Bednarek. Dzięki temu młodzież może mieć bezpośredni kontakt ze swoimi idolami. Kultywując te tradycje, w czwartek 27 listopada odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Skoku Wzwyż. 

Foto: Gimnazjum w Łęczycy

więcej

wszystkich aktualności: 4