Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Informacja o przyznaniu stypendiów sportowych zawodnikom w 2016 roku

Burmistrz Miasta Łęczyca informuje o przyznaniu stypendiów sportowych dla zawodników w 2016 roku, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym w 2015 roku. Szczegółowe informacje zawiera niżej zamieszczone Zarządzenie Nr 120.168.2015 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 31 grudnia 2015 r. w sprawie przyznania okresowych stypendiów sportowych dla zawodników za osiągnięte wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym (proszę pobrać Zarządzenie).
więcej

Druga część turnieju o puchar Burmistrza

W ostatnią sobotę 12 grudnia odbyła się kolejna część Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta. Zmierzyli się w nim zawodnicy urodzeni w latach 2007-2008 Oprócz dwóch drużyn gospodarzy wzięły udział zespoły z Kutna, Zgierza i Uniejowa. Rewelacyjnie spisała się drużyna młodych piłkarskich żaków z klubu Górnik 1956 Łęczyca, wygrywając wszystkie swoje mecze. W trakcie Turnieju strzelili 22 gole tracąc tylko jednego i bezapelacyjnie wygrywając Mikołajkowe zmagania. 

więcej

Zawody lekkoatletyczne w łęczyckim gimnazjum

10 grudnia br. w hali Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy odbyły się tradycyjne lekkoatletyczne. Wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów powiatu łęczyckiego. Młodzi zawodnicy rywalizowali w biegu na 35 m, 35 przez płotki, 600 m dziewcząt, 1000 m chłopców, skoku w dal i pchnięciu kulą.Zawodnicy podzieleni byli na trzy kategorie wiekowe(szkoły podstawowe, gimnazja klasa pierwsza i gimnazja klasy drugie i trzecie).
więcej

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

W ostatnią sobotę - 5 grudnia, już od godziny 9 rano rozpoczęły się zmagania w II Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca dla zawodników rocznika 2005/2006. W hali sportowej łęczyckiego gimnazjum spotkało się dziewięć drużyn z Kutna, Zgierza, Uniejowa, Ozorkowa, Łodzi oraz gospodarze reprezentujący łęczycki klub Górnik 1956 Łęczyca. Zacięte zmagania między młodymi piłkarzami pobudzały do kibicowania licznie zebraną widownie.http://leczyca.info.pl/galeria/displayimage.php?album=1475&pid=40322#top_display_media http://leczyca.info.pl/galeria/albums/2015/grudzien/turniej_mikolajkowy/thumb_DSC_1847.JPG

więcej

Turniej eliminacyjny Halowego Pucharu Polski Województwa Łódzkiego

Niedzielny turniej eliminacyjny Halowego Pucharu Polski woj. łódzkiego pod patronatem Burmistrza Łęczycy organizowany był przez Łódzki Związek Piłki Nożnej i Klub Sportowy Hurtap Łęczyca. Spośród ośmiu startujących drużyn z całego województwa łódzkiego, wyłonił najlepszy zespół, który zagra w następnych etapach HPP. Zaszczytu reprezentowania województwa łódzkiego, dostąpi ekipa występująca pod dumnie brzmiącą nazwą - Łęczycanie. Drużyna ta pochodzi z Grodu Diabła Boruty, a tworzą ja dobrze znani w regionie zawodnicy, którzy w przeszłości zdobywali laury w rozgrywkach futsalu. 

więcej

wszystkich aktualności: 5