Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Otwarte Halowe Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w Łęczycy

W bardzo dobrej obsadzie odbyły się tradycyjnie rozgrywane w grudniu Halowe Mistrzostwa Gimnazjum w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowało około 120 zawodników, w tym czterdziestoosobowa reprezentacja Zespołu Szkół Sportowych z Aleksandrowa Łódzkiego. Poziom sportowy był najwyższy w historii tej imprezy gdyż zaprezentowała się ścisła czołówka młodzików województwa łódzkiego, w tym wielu medalistów Mistrzostw Polski. 

więcej

Oliwer Miśkiewicz z Łęczycy zwycięzcą ogólnopolskiego cyklu Tenis 10 "O Puchar Agnieszki Radwańskiej"

Miniony weekend był niezwykle pracowity dla młodych łęczyckich tenisistów. Mimo trudów podróży i wysiłku, które dzieciaki musiały włożyć podczas wielu meczów na kortach Puszczykowa i Pabianic, było to coś, na co czekali wszyscy, którzy są związani z łęczyckim tenisem. W sobotę, 10 grudnia, po niemal całorocznych zmaganiach na dwóch najnowocześniejszych obiektach wielkopolski, w Poznaniu oraz w pobliskim Puszczykowie, dobiegły końca zmagania najmłodszych adeptów spod znaku Tenis 10, Programu PZT oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie. Wielokrotnie mieliśmy przyjemność chwalić się sukcesami naszego asa atutowego ucznia III c z SP-3. Oliwer Miśkiewicz praktycznie od samego początku cyklu z turnieju na turniej stawał się prawdziwym liderem, najtrudniejszej i najbardziej licznej kategorii czerwonej, czyli dla dzieci do lat 8. Wygrywał turniej za turniejem i jedynie 2-3-krotnie zajmował „tylko” II miejsca. 

więcej

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w Łęczycy

Już po raz trzeci w łęczyckiej hali sportowej przy Gimnazjum odbył się Turniej Mikołajkowy Piłki Nożnej. W ostatni weekend do naszego Królewskiego Miasta przyjechało kilka drużyn, które walczyły o Puchar Burmistrza Łęczycy. Wśród startujących znaleźli się młodzi piłkarze z Kutna, Konina, Łodzi, Pabianic, Poddębic, Włocławka, Turku i Uniejowa. W roli gospodarzy wystąpili zawodnicy Górnika rocznik 2007/2008 i druga drużyna rocznika 2005/2006. Rywalizacja na parkiecie hali sportowej od samego początku była bardzo zacięta i ambitna. Młodzi uczestnicy Turnieju walczyli o każdy punkt. 

więcej

Otwarte Halowe Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

Już 14 grudnia w hali sportowej Gimnazjum w Łęczycy rozpocznie się sezon halowy dla lekkoatletów. W trakcie Otwartych Halowych Mistrzostw Łęczycy Dzieci Starszych i Młodzików w Lekkiej Atletyce zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: gimnazja (14 grudnia) i szkoły podstawowe (15 grudnia) z podziałem na dziewczęta i chłopców. Zapraszamy do kibicowania młodym sportowcom.Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdują się w Regulaminie (do pobrania tutaj)
więcej

Dobre wyniki młodych łęczyckich lekkoatletów

Zgodnie z tradycją łęczyckiego gimnazjum w listopadzie odbywają się Otwarte Mistrzostwa Klas Pierwszych w skoku wzwyż. W tym roku na starcie stanęło dwanaście dziewcząt i trzynastu chłopców. Zmagania młodych lekkoatletów odbyły się w pełnej emocji, a jednocześnie życzliwej i radosnej atmosferze. Przed nami kolejna duża impreza która odbędzie się już 14 grudnia z udziałem Szkoły Sportowej z Aleksandrowa Łódzkiego i reprezentacji Gimnazjów Powiatu Łęczyckiego (Otwarte Mistrzostwa Łęczycy Szkół Gimnazjalnych). 

więcej

wszystkich aktualności: 5