Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zespół U-14 KS „HURTAP” Łęczyca V-ce Mistrzem MMP w Futsalu

W dniach 18-19 lutego 2012 r. w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu Zdroju odbyły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U-14. W turnieju po raz pierwszy w tej kategorii wiekowej udział wziął zespół KS „Hurtap” Łęczyca. KS „Hurtap” w fazie grupowej pokonał zespół Hesed Tarnów 5:1. Bramki dla Łęczycy zdobyli Tobiasz Pajęcki (3), Dariusz Różański oraz Piotr Majda. W drugim spotkaniu KS „Hurtap” zmierzył się z zespołem FA Pyskowice. Przegrał mecz 4:0 i zajął tym samym drugie miejsce w grupie.
więcej

WILSON KIDS CUP ŁĘCZYCA OPEN

To już stała zimowa propozycja dla młodych adeptów tenisa w naszej gościnnej Królewskiej Łęczycy. Po raz kolejny w sobotę 18.02.2012r. w Miejskiej Hali Sportowej dzieci mogły rywalizować o trofea, medale i dyplomy w kategoriach 7 – 10 lat zgodnie z zasadami Programu TENIS 10. Tym razem udział w imprezie dla dzieci oraz ich opiekunów z Łodzi, Pabianic, Koła, Piotrkowa Trybunalskiego, Zduńskiej Woli, Bełchatowa, Kielc czy Dąbrowy Górniczej okazał się być wyprawą dość ekstremalną z uwagi na warunki zimowe, lecz aby w przyszłości dojechać do Melbourne na Australian Open, trzeba najpierw bywać w Łęczycy – dlatego tym bardziej podziwiamy i dziękujemy wszystkim gościom za trud i poświęcenie, jaki włożyli, by dojechać do nas ze swoimi pociechami. 


więcej

Halowe Turnieje w Piłce Nożnej

W oczekiwaniu na rundę wiosenną rozgrywek ligi okręgowej i drużyn młodzieżowych MKS „Górnik” Łęczyca, kibice i sympatycy piłki nożnej przez kolejne dwa feryjne weekendy mogli kibicować oraz uczestniczyć w Turniejach Halowej Piłki Nożnej. Turnieje odbyły się w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy. Organizatorami Turniejów był MKS „Górnik” Łęczyca, a honorowym patronatem rozgrywki objął Burmistrz Miasta Łęczyca – Pan Andrzej Olszewski. W dniu 04.02.2012 r. rywalizowali ze sobą chłopcy z rocznika 2000 i młodsi. Na turniej zgłosiło się 8 zespołów, które rozlosowane zostały do dwóch grup.
więcej

wszystkich aktualności: 3