Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

HURTAP Łęczyca Mistrzem Polski U-35

W dniach 16-17 lutego 2013 r. w Łęczycy odbyły się finały XIII Mistrzostw Polski U-35 futsalu. W Mistrzostwach wzięło udział osiem zespołów: Rowibau Gliwice, Irex Gaz Chorzów, Oldboys Toruń, Mściwoj Kartuzy, Budchem Oldboy Gniezno, Old Boy’s Team Olsztyn, Zdrowie Garwolin i Hurtap Łęczyca. Drużyny rozegrały mecze w dwóch grupach walcząc o możliwość gry w dalszej części turnieju.

więcej

Mamy Mistrza Polski na dystansie 400 m

W dniach 16-17 lutego 2013r. w spalskiej hali lekkoatletycznej odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce. Wystartowało trzech zawodników z Młodzieżowego Klubu Lekkiej Atletyki w Łęczycy. Mistrzem Polski na dystansie 400 m został Grzegorz Sobiński (MKLA Łęczyca) z czasem 47,31, srebrny medal wywalczył Łukasz Domagała ( )-47,73, brąz zdobył Marcin Grynkiewicz ( )-47,86. Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż Grzegorz Sobiński wypełnił minimum PZLA na Mistrzostwa Europy w Goteborgu, gdzie będzie reprezentował nasz kraj w starcie indywidualnym (eliminacje - 47,13 s) oraz będzie podporą sztafety 4x400 m.

więcej

IV Memoriał im. Cypriana Zimocha w tenisie stołowym

2 i 3 lutego 2013 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 w Łęczycy odbył się IV Memoriał im. Cypriana Zimocha w tenisie stołowym. Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Miasta Łęczyca, Halina Zimoch- Firma "ZIMEX" ,Szkoła Podstawowa Nr 3, Wójt Gminy Daszyna, Starosta Powiatu Łęczyckiego, Waldemar Zimoch. W sobotnim turnieju zagrała rekordowa liczba zawodników 125 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów z województw: łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego.