Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Wilson Kids Cup Open - Edycja V


CYKL HALOWY + MASTERS

PATRONAT KRÓLEWSKIEGO MIASTA ŁĘCZYCA


MMKT - Łęczyca - Miejski Młodzieżowy Klub Tenisowy - Łęczyca powstał w 2004r. Obecny rok 2014 będzie więc dla nas czasem szczególnym, Jubileuszem X – lecia powstania i istnienia naszego Klubu. Chcemy, aby te najbliższe 12 miesięcy dla Tenisa i wszystkich pasjonatów białego sportu w Łęczycy, a także odwiedzających nasze Miasto licznych tenisowych Gości z całej Polski były szczególne. By na długo zostały w pamięci oraz spowodowały, że z przyjemnością będziecie wracali do gościnnej, Królewskiej Łęczycy przy okazji organizacji kolejnych imprez dla dzieci i młodzieży. 

Foto: MMKT Łęczyca

więcej

Nabór dzieci do „TENIS 10 NA ORLIKU” przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęczycy

Od 01 kwietnia br. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęczycy rusza realizacja Programu „Tenis 10 Na Orlikach”, do którego przystąpiła Gmina Miasto Łęczyca. Rodziców wszystkich chętnych dzieci w wieku 6-10 lat, które chciałyby bezpłatnie wziąć udział w Programie prosimy o zgłaszanie pod nr tel. (0-24) 721-03-34 /Referat Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14/ lub na e-mail: wgajewska@leczyca.info.pl. Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, miejsce zamieszkania, rok urodzenia, telefon kontaktowy do rodzica.
więcej

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy

Zawiadamiam, że w dniu 18 lutego 2014 r. o godz. 16.00 w Przedszkolu Nr 4 w Łęczycy rozpocznie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łęczycy. Kolejne punkty omawiane będą w sali 18 Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

V Memoriał im. Cypriana Zimocha w tenisie stołowym

W dniu 8 lutego 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 w Łęczycy odbył się otwarty turniej dla wszystkich amatorów tenisa stołowego -V Memoriał im. Cypriana Zimocha w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca. Celem turnieju było uczczenie 5-ej rocznicy śmierci Cypriana Zimocha – zawodnika, sponsora i przyjaciela łęczyckich sportowców, popularyzacja tenisa stołowego w środowisku łęczycan, integracja środowiska sportowego łęczycan oraz upowszechnienie aktywności sportowej w społeczeństwie. 

więcej

wszystkich aktualności: 4