Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Dobry start Marka Szymańskiego na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów

Siódme miejsce podczas rozgrywanych w Toruniu Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w biegu na 800 m zajął Marek Szymański. Zawodnik MKLA Łęczyca przebiegł dystans w 1.53.62 min. Zwyciężył Halowy Mistrz Świata Adam Kszczot RKS Łódź 1.47.57 min. Zważywszy na to, że przez cały sezon Marek miał problemy ze zdrowiem i był to jego jedyny start w sezonie halowym, to jego występ należy uznać za udany.

więcej

Ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowej

W związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Miasto Łęczyca w 2017 roku z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej (Zarządzenie Nr 120.16.2017 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 31 stycznia 2017 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Miasto Łęczyca w 2017 roku z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej) Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza nabór osób reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do składu komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w w/w konkursie ofert. Szczegóły znajdują się w Zarządzeniu Nr 120.29.2017 z dn. 14 lutego 2017r. (do pobrania tutaj).

więcej

Ewa Różańska Halową Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych

Na odbywających się w Toruniu Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych Ewa Różańska zdobyła z bardzo dobrym wynikiem 16.08 m złoty medal w pchnięciu kulą. To już szósty tytuł Mistrzyni Polski utalentowanej lekkoatletki MKLA Łęczyca. Dobrze spisali się także pozostali reprezentanci Łęczycy. W siedmioboju juniorów młodszych Szymon Kłosiński zajął szóste miejsce (4048 pkt), a jego klubowy kolega Paweł Rybarczyk był dziesiąty (3480 pkt). Zawodnicy ustanowili rekordy życiowe.

więcej

Mityng w Aleksandrowie pod dyktando zawodników MKLA Łęczyca

Bardzo dobrą formę zaprezentowali zawodnicy MKLA Łęczyca podczas ostatniego halowego mityngu kwalifikacyjnego. W soku wzwyż mężczyzn zwyciężył Jakub Staniszewski 190 cm, przed Kamilem Zatyką 180 cm. Czwarte miejsce zajął Krystian Nowakowski 170 cm, piąte Dominik Nowakowski 170 cm. Wszyscy poprawili rekordy życiowe. W tej samej konkurencji wśród kobiet trzecia była Katarzyna Ignatowicz 150 cm, czwarta Natalia Janiszewska 145 cm. Świetnie radzili sobie łęczyccy miotacze w pchnięciu kulą.Konkurs juniorek młodszych zdecydowanie wygrała najlepsza aktualnie kulomiotka w Polsce Ewa Różańska (15.78 m), piąte miejsce zajęła Oliwia Podlińska (11.47 m).
więcej

Znakomita forma Ewy Różańskiej

Rośnie, przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski Juniorów, forma Ewy Różańskiej. Podczas Halowego Mityngu PZLA ponownie poprawiła rekord Okręgu Łódzkiego. Tym razem posłała kulę na odległość 16.21 m, umacniając się na pozycji lidera tabel Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Bardzo dobrze zaprezentował się w skoku o tyczce Adrian Mikołajczyk, który uzyskał wynik lepszy od rekordu Łęczycy (4.30 m). Paweł Zajma poprawił życiówkę w biegu na 200m (23.86 s), 60 m przebiegł w (7.38 s). Katarzyna Mrozińska skoczyła o tyczce 2.80 m, a Maciej Kamiński w biegu na 60 m przez płotki uzyskał wynik 8.96 s.
więcej

Zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej

Serdecznie zapraszamy do kibicowania zawodnikom, którzy wezmą udział w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Zakładowych i Służb Mundurowym o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 4 lutego w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II.