Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Wilson Kids Cup Łęczyca Open - 2015


CYKL ZIMOWY - HALOWY + MASTERS

PATRONAT BURMISTRZA KRÓLEWSKIEGO MIASTA ŁĘCZYCAWilson Kids Cup Łęczyca Open Edycja VI - to cykl turniejów tenisowych dla dzieci 6-10 lat, Programu PZT – Warszawa oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki – Tenis 10, który zapoczątkowaliśmy w 2010r. Tym samym z nowym rokiem rozpoczęliśmy VI Edycję, czyli gramy już 6 rok z rzędu. Przez ten czas w hali oraz na kortach otwartych odbyło się w Łęczycy ok. 50 turniejów. 

więcej

Wilson Kids Cup Łęczyca Open - 2015


CYKL ZIMOWY - HALOWY + MASTERS

PATRONAT BURMISTRZA KRÓLEWSKIEGO MIASTA ŁĘCZYCA


Wilson Kids Cup Łęczyca Open - to cykl turniejów tenisowych dla dzieci 6-10 lat, Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki – Tenis 10, który zapoczątkowaliśmy w 2010r. Tym samym z nowym rokiem rozpoczęliśmy VI Edycję, czyli gramy już 6 rok z rzędu. Przez ten czas w hali oraz na kortach otwartych odbyło się w Łęczycy ok. 50 turniejów. Od stycznia 2015r. impreza stała się cyklem halowym 3 turniejów: styczeń - marzec, który zakończymy czwartym turniejem dla 8 najlepszych dzieci w każdej kategorii wiekowej, które zgromadzą największą liczbę punktów w 3 wcześniejszych imprezach. W niedzielę 8.03 został rozegrany ostatni, 3-ci turniej naszego cyklu. W sumie uczestniczyło w zawodach ok. 50 dzieci z różnych miast Polski. 

więcej

Burmistrz Łęczycy na meczu tenisowym Polska-Litwa

Burmistrz Łęczycy - Krzysztof Lipiński na zaproszenie Pana Jacka Muzolfa - Prezesa Polskiego Związku Tenisowego oglądał tenisowe zmagania Polski i Litwy, które odbyły się 6 marca br. w Orlen Arenie w Płocku. W akcji obserwował polskich tenisistów: Jerzego Janowicza i Łukasza Kubota. Tenis zajmuje w Łęczycy bardzo wysokie miejsce. Nasze miasto posiada piękne korty tenisowe, na których od wielu lat odbywają się turnieje tenisowe, gdzie dzieci i młodzież rywalizują o miejsca na podium. 
więcej

wszystkich aktualności: 3