Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Szanowni Łęczycanie – zagrajmy wspólnie w tenisa z Burmistrzem Królewskiego Miasta Krzysztofem Lipińskim
W dniu otwartych kortów w Miejskim Centrum Tenisowym - MMKT – Łęczyca, gramy wspólnie z WILSON Polska - ATP-PRO Łódź oraz ELE24.net, EKU24.net - Patron medialny… Zapraszamy serdecznie.

Piątek, 1 maja 2015r., godz. 10.00–16.00


Miło nam poinformować wszystkich miłośników sportu, a zwłaszcza tenisa, że po przerwie zimowej i niezbyt przychylnej wiośnie Miejskie Centrum Tenisowe obudziło się do życia i zaprasza wszystkich mieszkańców, a także sympatyków białego sportu spoza Łęczycy. Od połowy kwietnia korty są już gotowe do gry. Myślimy więc, że przy sprzyjającej pogodzie, a także wykorzystując okazję do spalenia nadmiaru zimowych i wiosennych, poświątecznych kalorii warto w wolny piątek 1 maja, odwiedzić nasze Miejskie Centrum Tenisowe przy ul. Dworcowej i zagrać w tenisa z Burmistrzem Królewskiej Łęczycy Krzysztofem Lipińskim.
więcej

Rusza nabór drużyn do Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2015 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Zapraszamy reprezentacje dziewcząt i chłopców 11-13 lat (rocznik 2002 i młodsi) aktualnych uczniów szkół podstawowych do udziału w eliminacjach gminnych Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2015 w piłce nożnej, które odbędą się na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęczycy przy ul. Ozorkowskie Przedmieście 6C.

Celem Ligi jest:

1. Aktywizacja dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 8-16 lat do prowadzenia aktywnego, sportowego stylu życia oraz stymulowanie postaw fair - play.

2. Promocja gmin i powiatów regionu łódzkiego oraz całego województwa.

3. Tworzenie pozytywnego klimatu dla inicjatyw oddolnych w gminach i powiatach łódzkiego.

4. Wspieranie gminnej, powiatowej i wojewódzkiej tożsamości.
więcej

Letni sezon tenisowy na kortach miejskich

Zgodnie z tradycją i wzorem lat ubiegłych letni sezon tenisowy na kortach otwartych w Polsce rozpoczynamy ogólnopolskimi turniejami w Łęczycy. W sobotę i niedzielę, 25-26.04 odbędzie się na łęczyckim obiekcie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny-Łódzkiego Związku Tenisowego. Impreza zostanie rozegrana w 2 kategoriach wiekowych 12 – 16 lat. Rywalizować będą dziewczynki i chłopcy do lat 12 i 16 w grach pojedynczych oraz podwójnych.
więcej

Mistrzostwa Polski w karate

18 kwietnia br. w Hali Sportowej Gimnazjum w Łęczycy odbyły się V Mistrzostwa Polski Karate Shotokan NSKF Polska. Do udziału w turnieju zgłosiło się ponad stu zawodników z całej Polski, którzy przez cały dzień zaciekle, ale z duchem fair play walczyli o złote medale mistrzostw. Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy wysokich umiejętności, pasji i zaangażowania w tą piękną dyscyplinę sportu. 

więcej

"Rozruszajmy Łęczycę" - zawody dla najmłodszych"

Kraje rozwinięte na całym świecie walczą z epidemią otyłości, również u dzieci w wieku szkolnym. Homo Sapiens zamienia się powoli, już niemal od kołyski, w „Homo Smarftfonus” i „Homo Tabletus”. Dlatego nauczycielom wychowania fizycznego i znanym trenerom z naszego gimnazjum od lat przyświeca idea „rozruszania Łęczycy”, zarażenia pasją sportową młodych ludzi i wychowania ich przez aktywność fizyczną. Tym razem zrealizowali oni pomysł zawodów sportowych dla najmłodszych, dla łęczyckich przedszkolaków. 

Foto: Gimnazjum w Łęczycy

więcej

Letni sezon tenisowy 2015 w Polsce rozpoczyna się na kortach Miejskiego Centrum Tenisowego MMKT w Łęczycy

Zgodnie z tradycją i wzorem lat ubiegłych letni sezon tenisowy na kortach otwartych w Polsce rozpoczynamy w Łęczycy. W niedzielę tj. 19 kwietnia, na obiekcie Miejskiego Centrum Tenisowego MMKT – Łęczyca rozpocznie się Cykl Letni Wilson Kids Cup Łęczyca Open Edycja VI – 2015, z Programu Tenis 10, czyli impreza dla najmłodszych tenisistów w wieku 6-10 lat. Cykl letni 2015 składa się z 6-comiesięcznych, punktowanych turniejów(kwiecień-wrzesień), zakończonych imprezą finałową w październiku. 

Foto: MMKT Łęczyca


więcej

wszystkich aktualności: 6