Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

XXVIII Memoriał Lekkoatletyczny im. Ponomarenko i Majewskiego

14 maja br. w Łęczycy odbył się XXVIII Memoriał Lekkoatletyczny im. J. S. Ponomarenko i R. Majewskiego. Gośćmi tegorocznych zawodów byli: Witold Suski – trener Piotra Małachowskiego, Henryk Olszewski – trener Tomasza Majewskiego, Lech Leszczyński – Członek Zarządu PZLA. W zawodach, oprócz zawodników z klubów województwa łódzkiego uczestniczyli także sportowcy z Ostrowa Wielkopolskiego, Płocka, Szczecina, Wrocławia i Krakowa.
więcej

Gratulacje dla MMKS Łęczyca

Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy Burmistrz - Andrzej Olszewski, Zastępca - Wojciech Czaplij oraz Przewodniczący Rady Miasta - Paweł Kulesza złożyli gratulacje zawodniczkom MMKS Łęczyca z okazji awansu do 2 ligi kobiet. Podziękowania odebrali również Prezes Zarządu MMKS - Pan Piotr Łuczak oraz trenerzy łęczyckich siatkarek: Pan Krzysztof Psiurski oraz Robert Łukasiewicz. 

więcej

IV Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny zakończony

W dniu wczorajszym na kortach miejskich zakończyła się IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego o Trofea Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta. W ramach 4 dniowego Turnieju na kortach rywalizowało w kategorii wiekowej do 14 lat: 31 dziewcząt i 31 chłopców. 

więcej

Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w Łęczycy

Dziś na obiekcie klubowym MMKT Łęczyca odbyło się uroczyste otwarcie IV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego SUPER SERIA MŁODZIKÓW o puchar Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta Łęczyca. Turniej odbywa się w dniach 5-9 maja pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego. 

więcej

wszystkich aktualności: 4