Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Orlikowy Turniej w piłce siatkowej

W dniu 23 czerwca br. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbył się I Orlikowy Turniej w piłce siatkowej drużyn amatorskich. Do Turnieju zgłosiły się następujące zespoły: 1. Kebab 2. Kampmann 3. Kapsle 4. Liceum Ogólnokształcące - Łęczyca 5. Klasa IIb ZS im. J. Grodzkiej 6. Error Najlepszym zespołem okazała się drużyna Kampmanna pokonując w finale zespół Liceum Ogólnokształcącego - Łęczyca. 

więcej

Wilson Kids Cup Łęczyca Open – Edycja III

Tradycyjnie w niedzielę, tym razem 24 czerwca, odbył się kolejny, ostatni przed zasłużonymi dla dzieci wakacjami turniej z cyklu - Wilson Kids Cup Łęczyca Open – Edycja III – 2012r. w ramach światowego programu TENIS 10. Ku mojej, dzieci i rodziców uciesze to swoisty fenomen, że jak do tej pory wszystkie zaplanowane w tym roku imprezy doszły do skutku. Mało, cieszyły się całkiem sporą frekwencją i zostały w każdej z nich rozegrane wszystkie kategorie wiekowe – czyli poziomy: od niebieskiego, czerwonego, pomarańczowego, aż do zielonego( 6-10 lat ). 

więcej

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny - O Trofea Sióstr Radwańskich


Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny - Super Seria Skrzatów

O Trofea Sióstr Radwańskich - Edycja VII Łęczyca 16-19.06.2012r.


Patronat: Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta Łęczycy

Patronat Honorowy: Marszałka Województwa Łódzkiego

więcej

Orlikowy Turniej w piłce nożnej

W dniu 09 czerwca br. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbył się I Orlikowy Turniej w piłce nożnej drużyn amatorskich. Do Turnieju zgłosiły się ns. zespoły:1. Starostwo Powiatowe w Łęczycy

2. Dworcowa

3. ZWM

4. Ozorków – Seniorzy

5. Lubiński

6. Ozorków- Juniorzy

7. KP - PSP „Strażacy”

więcej

WILSON KIDS CUP ŁĘCZYCA OPEN EDYCJA III 03.06.2012

PATRONAT BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA
Kolejny turniej Wilson Kids Cup Łęczyca Open w ramach Programu TENIS 10 za nami. Tym razem w niedzielę 3 czerwca na kortach Miejskiego Centrum Tenisowego w Łęczycy bardzo mocno zaatakowali „zieloni” czyli 10–latkowie. Jak zwykle udało nam się rozegrać wszystkie poziomy-kategorie, ale jak to wiosną bywa najwięcej było zieleni. Do walki o medale, dyplomy oraz drobne upominki zgłosiła się 16–stka 10–latków dziewcząt i chłopców. Oprócz dzieci z MMKT – Łęczyca dojechali również zawodnicy z Łodzi, Pabianic i Piotrkowa Tryb. Pojedynków było tak dużo, że trzeba było przygotować dodatkowe skrócone korty dla 9 i 10–latków, aby sprawnie rozegrać turniej, gdyż pogoda tym razem była niepewna. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, mecze systemem „każdy z każdym” w grupach odbyły się, a dzieci z dyplomami w dłoniach i medalami na piersiach zadowolone rozjechały się do domów. Następny turniej w Łęczycy, a tym samym okazja do rewanżu 24 czerwca – zapraszamy serdecznie.

MMKT – Łęczyca www.mmkt.leczyca.info.pl

Grzegorz Jasiński


więcej

wszystkich aktualności: 6