Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Królewska tenisowa Łęczyca na konferencji prasowej Polskiego Związku Tenisowego w Warszawie

…..Ledwie opadł pył czerwonej mączki na cudownych łęczyckich kortach Miejskiego Młodzieżowego Klubu Tenisowego tuż po zakończeniu VIII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Skrzatów (12lat) Super-Seria, „O Trofea Sióstr Radwańskich” z Honorowym Patronatem Pana Marszałka Województwa Łódzkiego, a już płyną do nas organizatorów i wszystkich łęczycan pochwały, dobre oceny i słowa uznania z ust Pana Krzysztofa Suskiego Prezesa Zarządu Polskiego Związku Tenisowego w Warszawie, za fantastyczny obiekt tenisowy, wspaniałą organizację, rodzinną, sportową atmosferę i swoistą tenisową magię, którą czuć na każdym metrze naszego Centrum Tenisowego. A wszystko to w obecności wielu dziennikarzy największych gazet oraz w świetle kamer i włączonych mikrofonów głównych stacji telewizyjnych: TVP, Polsat, TVN i innych w czasie transmisji na żywo w kilku programach informatycznych.
więcej

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria Skrzatów „O Trofea Sióstr Radwańskich” - VIII Edycja


Patronat Honorowy Marszałka Województwa Łódzkiego


VIII Edycja Turnieju OTK Super Seria Skrzatów o Trofea Sióstr Radwańskich za nami … Te kilka wspaniałych dni z tenisem na kortach w Królewskiej Łęczycy na długo pozostaną w pamięci uczestników, przybyłych gości oraz organizatorów imprezy MMKT – Łęczyca. Myślimy, że dla wszystkich, którzy rywalizowali, dopingowali i odwiedzali Miejskie Centrum Tenisowe w czasie trwania turnieju było to wspaniałe sportowe święto z TENISEM w roli głównej. Wydaje nam się, że zarówno królewski, zabytkowy i historyczny Kraków jak i wielowiekowa Łęczyca mogą być dumne z tego corocznego przedsięwzięcia. 

Tekst i foto: MMKT Łęczyca

więcej

Wilson Kids Cup Łęczyca Open - Edycja IV


Patronat Burmistrza Miasta Łęczycy


Tradycyjnie w niedzielę, tym razem 9 czerwca, odbył się kolejny, ostatni przed zasłużonymi dla dzieci wakacjami turniej z cyklu „Wilson Kids Cup Łęczyca Open” Edycja IV – 2013r. w ramach światowego programu TENIS 10. Ku mojej, dzieci i rodziców uciesze to swoisty fenomen, że jak do tej pory wszystkie zaplanowane w tym roku imprezy doszły do skutku mimo, że pogoda wiosną tego roku nikogo nie rozpieszcza.Wyniki Turnieju 

Tekst i foto: MMKT Łęczyca

więcej

Mistrz Gminy w Orlikowej Lidze Mistrzów – Łódzkie 2013 w piłce nożnej

W dniu 05.06.2013 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy odbyły się eliminacje gminne Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2013 w piłce nożnej. Otwarcia eliminacji gminnych ligi dokonała Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Pani Teresa Kawczyńska. Życzyła wszystkim drużynom biorącym udział w lidze dobrej sportowej zabawy w duchu rywalizacji fair-play, zwycięstwa w walce o tytuł Mistrza Gminy oraz jak najmniejszej liczy kontuzji i urazów. 

więcej

Rusza nabór drużyn do IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej

Rozpoczynamy przygotowania do IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Celem organizacji turnieju jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnorodnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”. Tegoroczne zawody rozgrywane będą na boiskach „Orlik”, rozpoczną się 1 września, a zakończą 12 października wielkim finałem w Warszawie.
więcej

Finały Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2013 skoku wzwyż

W dniu 26 maja br. na boisku Orlik w Pęczniewie odbyły się finały Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2013 w dyscyplinie skoku wzwyż. Konkurs w Pęczniewie cieszył się ogromnym zainteresowaniem sympatyków lekkiej atletyki. Zawody oglądało wielu widzów, którzy gorąco dopingowali startujących zawodników. Finały osobiście otworzył patron Orlikowej Ligi Mistrzów – Łódzkie 2013 Marszałek Województwa łódzkiego Witold Stępień. Zawody poprowadził Artur Partyka, który również udzielał profesjonalnych rad i wskazówek młodym sportowcom.
więcej

Wilson Kids Cup Łęczyca Open - Edycja IV


Patronat Burmistrza Miasta Łęczycy


W ostatnią niedzielę maja mimo zupełnie nie tenisowej wiosny, zimna, deszczu i burz udało nam się rozegrać kolejny turniej programu Tenis 10 „Wilson Kids Cup Łęczyca Open”. Tym razem mieliśmy wyjątkowe szczęście, bo akurat w dniu, a właściwie w godzinach zawodów zaświeciło nam słoneczko. Nasz łęczycki cykl turniejów dla najmłodszych rozpoczął w tym roku swoją IV Edycję i chyba dzięki temu po raz kolejny zgłosiła się duża liczba zawodników i mimo nie sprzyjających warunków pogodowych tej wiosny udało nam się rozegrać zawody. 

Tekst i foto: MMKT w Łęczycy

więcej

wszystkich aktualności: 8